בלוג > קטגוריה: שיווק אורגני ותוכן

כותבים תוכן? 80% מהאנשים בכלל לא יקראו אותו

שיתוף:
כתיבת תוכן שיווקי

הכותרת הזו מלחיצה קצת, נכון?! אבל האמת היא שזו הסיבה שהגעתם למאמר. הכותרת היא הכלי החשוב ביותר בכל תוכן כתוב ברשת ומחוץ הלה, והיא הסיבה העיקרית שגורמת ללקוחות פוטנציאליים לקרוא את התוכן שלכם מלכתחילה.

כתיבת תוכן שיווקי מתחילה בכותרת

הסוד של כתיבת תוכן שיווקי איכותי טמון בכתיבה של כותרת שתופסת את העין וגורמת ללקוחות לעצור.

אולי זו נשמעת משימה פשוטה, אך חשוב לזכור שבעולם של היום כל הלקוחות שלכם מופגזים בכמות עצומה של תכנים מלאי כותרות מהפנטות. כל כך הרבה כותרות שקצת קל ללכת לאיבוד ולבחור בכותרות של אחרים על פני שלכם.

כיום, רוב האנשים מקבלים אינספור תכנים במייל, בערוצי ואתרי החדשות, באפליקציות ובעוד אינספור מדיומים, וכתוצאה מכך הם נחשפים לכמות עצומה של כותרות על בסיס יומי.

שיווק דיגיטלי תלוי בכותרות. משווקים וקופירייטרים מבלים ימים כלילות בניסיונות לנסח כותרות איכותיות שתופסות את תשומת הלב של הלקוחות.

הסוד מאחורי הכותרת

למה הכותרת כל כך חשובה? היא לא רק תופסת את תשומת הלב של הלקוחות, אלא גם עוזרת להם להבין מה הסגנון של המותג שלכם ולהכיר אותו טוב יותר. השפה של המותג משקפת הרבה ללקוח, ואם הוא יזדהה איתה הסיכויים שייקנה מכם גבוהים יותר.

איך כותבים כותרת מנצחת?

כתיבת תוכן שיווקי עם כותרת שתופסת את העין היא אינה פשוטה, אך לגמרי אפשרית. כיום, קיימים שפע מבנים שיכולים לעזור לבנות כותרות איכותיות ושיווקיות. ועם זאת, כדאי לנסות ולהיות כמה שיותר אותנטיים ולנסות לחשוב “למה שהלקוח ירצה לקרוא את התוכן הזה? מה יוצא לו מזה?”, ולנסות למצוא כותרת שמבהירה זאת ללקוח.

ניקח, לדוגמא, כותרות למאמר בנושא ירידה במשקל:

  • איך יורדים במשקל ב- 21 יום?
  • 3 אימוני כושר ששורפים את השומנים!
  • למה המשקה החדש הזה עוזר לשרוף קלוריות?

הכותרות כאן מבהירות ללקוח מה הוא עומד לקרוא ומה הוא מקבל. בזכות זאת, אם התוכן מעניין אותו הסיכויים גבוהים שהוא ייבחר לקרוא את התוכן ועל ידי כך להיחשף אל העסק שלכם לראשונה.  

כותרות אף עוזרות להצליח ולייצר תוכן שיווקי איכותי יותר. שיווק דיגיטלי שמתחיל בכותרת מסייע לכם להבין אלו מסרים בדיוק אתם רוצים להעביר ללקוחות ובאיזו צורה כדאי לכם לעשות זאת.

ככל שתשמרו על הקו שבניתם בכותרת של התוכן, כך הלקוחות יוכלו ללמוד את השפה של המותג שלכם יותר בקלות וגם להתרגל ולצפות לה בעתיד. שפה של מותג עוזרת לפתח מערכת יחסים עמוקה יותר עם הלקוח, והיא יכולה לעזור לכם לייצר מאגר לקוחות נאמן שיעמוד לצידכם מתוך מקום של ביטחון, חיבה והערכה.

כותרות הן הכלי החזק ביותר שיש לכן עבור כתיבת תוכן שיווקי איכותי בעולם שכולו שיווקי דיגיטלי מאסיבי. כאשר תשקיעו ותצליחו לכתוב כותרות איכותיות ומדויקות, אתם תופתעו לגלות כמה אנשים נכנסים לקרוא את התכנים שלכם, בין אם באתר החברה או ברשתות החברתיות.

ככל שיותר אנשים ייקראו את התכנים שלכם, כך גדלים הסיכויים שיכירו אתכם ולימים, גם יפנו אליכם כשהצורך במוצרים או בשירותים שלכם יתעורר.

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: