השירותים שלנו​

כל המוצרים והשירותים ב-Yazame מותאמים אישית לעסק שלך, אנחנו לא משכפלים תהליכים - אף פעם.​

שירותים

כל מערך שיווק איכותי - ובכלל, כל מערך עסקי כלשהו, מתחיל בחשיבה אסטרטגית: מה אנחנו רוצים להשיג, למה אנחנו רוצים להשיג את זה ואיך אנחנו הולכים לעשות את זה בדרך היעילה, המהירה והרווחית ביותר.

שירותים

איך עובד מסע הלקוח שלכם? האם יש לכם משפך שיווק שמייצר לכם לידים רותחים בצורה אוטומטית? הזמן שלך יקר - ומשפכי שיווק ומכירה חכמים דואגים גם להשאיר אותו כזה ומסננים עבורך את הלידים החמים ביותר.

שירותים

תהליך הייעוץ מבוסס על שיטות העבודה המוכחות שלנו ומטרתו להגביר הכנסה במהירות ובמיידיות, תוך כדי מיקוד בשדרוג משפכי השיווק והמכירה, ערוצי הפרסום והתשתיות של העסק שלך לטווח הארוך ליצירת יציבות.

שירותים

אם אתר האינטרנט שלך לא מייצג את העסק שלך באמת ולא מבטא את האיכויות שבו, כנראה שכבר הפסדת כמה עשרות (או מאות) לידים עד שהגעת לכאן - אנחנו נדאג יחד שזה לא יקרה לך יותר, לעולם!

שירותים

אם כבר הרצת פרסום לעסק שלך ברשתות החברתיות (או בכל ערוץ אחר), ברור לך שדפי נחיתה מעוצבים ואיכותיים שווים לך הרבה יותר הכנסה - הם פשוט מייצרים לך לידים חמים יותר.

שירותים

סוכן מכירות על אוטומט נשמע כמו חלום? אז תכירו את דפי המכירה - איש מכירות שעובד 24/7 וסולק עבורכם בכל הכוח, בכל שעה, עונה ומזג אוויר.

שירותים

קידום ושיווק אורגני

כשההשקעה שלנו בקידום ושיווק אורגני עולה, אנחנו רואים השפעה ישירה (ומהר מאוד) על מחירי הפרסום בקמפיינים הממומנים - מכיוון שכאן טמון בסיס הלקוחות המתעניינים שלנו, בשלבי החשיפה הראשונית.

שירותים

ניהול קמפיינים ממומנים

מתאים רק לבעלי עסק שנמאס להם ש-50% מהלידים לא עונים לטלפון - או הכי גרוע, לא זוכרים שהם בכלל השאירו להם פרטים והתעניינו במוצר שלהם. אם העסק שלך שווה יותר מזה, אז השלב הבא שלך הוא ללחוץ על הכפתור.

שירותים

אוטומציות עסקיות

כמה אחוז מההכנסה בעסק שלך תלוי בזמן שלך? מתי בפעם האחרונה ניסית לייעל את אחד התהליכים בעסק ולהפוך אותם לאוטומטיים? אוטומציות ומערכות חכמות יעשו ניסים ונפלאות לעסק שלך.

שירותים

פיתוח מוצרים

מאחורי כל רב מכר אמיתי, נמצא מחקר מעמיק ושעות רבות של מחשבה, שמביאות לידי ביטוי את הערך האמיתי שיש בעסק עבור הלקוחות שלך - אנחנו נתכנן וניצור יחד בתהליך קצר, מוצרים ברמה הגבוהה ביותר.

שירותים

ניהול ויצירת תוכן

אנחנו מאמינים בתוכן איכותי כבסיס לכל מערך שיווק מצליח, כי בלי תוכן כזה? כל מה שהלקוחות הפוטנציאליים שלך יראו זה רק מסרים פרסומיים, מה שיקשה על העסק שלך לחדור את ה״רעש״ האינסופי שקיים שם בחוץ.

שירותים

מיתוג עסקי

ננפץ רגע מיתוס ״קטן״: מיתוג זה לא רק לוגו. מיתוג זה מסר, אווירה, ביטוי עצמי, עוצמה, דיוק - ועוד הרבה מעבר. הלוגו הוא רק תוצר של חשיבה ופיצוח אסטרטגי של הנושאים האלו.

בקיצור ולעניין - אנחנו עושים כל מה שהעסק שלך צריך כדי לעוף קדימה!

רוצה לצאת לדרך?

התהליך מתחיל במילוי שאלון קצר (כל תהליך ב-Yazame), שעוזר לי להתכונן לשיחה בינינו שתבוא לאחר מכן (אגב, היא ללא עלות) במטרה להבין מה האתגרים בעסק שלך ומה צריך לפתור על מנת להעיף אותו קדימה!