ניהול קמפיינים ממומנים

ניהול קמפיינים מהווה חלק משמעותי מתהליך הקידום והשיווק של רוב העסקים. היום כמעט ולא ניתן לקדם את העסק, ללא פרסום ממומן כחלק ממערך השיווק והפרסום הכולל.

יוסף וענונו - Yazame

ניהול קמפיינים ממומנים הוא מהותי לכל עסק. אומנם בחלק ניכר מהמקרים מומלץ לשלב בין ניהול קמפיין ממומן לבין קידום אורגני, אך מי שמעוניין בתוצאה מהירה ויעילה חייב להשקיע בניהול קמפיינים ממומנים. מדובר על דרך מהירה למשוך לקוחות חדשים, להגדיל את החשיפה לעסק, לחזק את המיתוג שלכם בתחום וכמובן לשפר את אחוזי ההמרה ולתרום להיקף המכירות.

ניהול קמפיינים – מה זה?

ניהול קמפיינים ממומנים מתייחס לקידום ופרסום ממומן של העסק שלכם.

למשל - כל מי שחיפש ביטוי מסוים בגוגל, נתקל במודעות הממומנות המופיעות בתחילת רשימת התוצאות. מודעות אלו מהוות חלק מקמפיין ממומן, שנועד להעלות את המודעות לעסק וכמובן לתרום להגדלת המכירות שלו.

חשוב לציין כי היום ניהול קמפיין ממומן אינו מתייחס רק לגוגל, אלא מדובר על תופעה הרבה יותר רחבה. קמפיינים ממומנים יכולים לכלול פרסום בתשלום של המודעה שלכם במגוון רחב של פלטפורמות שונות, לכן חשוב להבין מהי הפלטפורמה המתאימה ביותר לעסק שלכם.

הפלטפורמות העיקריות בהן עושים פרסום ממומן הן: פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, גוגל ויוטיוב. במקרים מסוימים, נכנס למערך גם שיווק באמצעות מאמרים, משפיענים ועוד.

ניהול קמפיינים ממומנים – אילו סוגים יכולים להתאים לעסק שלכם?

פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם

מדובר על אחד מסוגי הקמפיינים הנפוצים והפופולאריים ביותר, שמתאימים למגוון רחב של עסקים שונים. בעוד שאינסטגרם היא רשת חברתית המבוססת בעיקר על תוכן ויזואלי, בפייסבוק תוכלו לפרסם גם תוכן כתוב. החוכמה היא כמובן להתאים את הפרסום הממומן לרשת החברתית הנבחרת ולקהל היעד המדובר.

אינסטגרם היא רשת חברתית שפונה לקהל יעד צעיר יותר, לכן אם העסק שלכם מספק שירות או מוצר שמצטלם היטב ומיועד לצעירים, כדאי שתפרסמו אותו באינסטגרם. לעומת זאת, מוצר שיכול להיות מיועד גם לקהל יעד מבוגר יותר, כדאי לפרסם בפייסבוק ולהשתמש גם בסרטונים ותמונות וגם בתוכן כתוב.

אנו נדאג להתאים את הקמפיין לצרכי העסק שלכם וכמובן שנטרגט לקוחות פוטנציאליים, בהתאם למאפיינים אישיים, דמוגרפיה, תחומי עניין וכדומה. קמפיין מסוג זה יהיה יעיל במיוחד להשקת מוצרים או שירותים חדשים והוא נחשב לחסכוני יחסית.

ניהול קמפיין ממומן בגוגל אדס

זהו פרסום הממומן נפוץ ומוכר, הכולל ניסוח של מודעה שיווקית המוצגת בתחילת רשימת התוצאות בגוגל.

הקלקה על המודעה מפנה את הגולשים לעמוד נחיתה, שנועד להניע אותם להשאיר פרטים או לבצע רכישה ישירה אונליין. קמפיין מסוג זה עלול להיות יקר, במידה ותבחרו להשתמש במילות מפתח פופולאריות, שיצריכו מחיר גבוה יותר פר הקלקה. לכן חשוב לבחור את המילים המתאימות ביותר, שיאפשרו לכם לאזן בין רלוונטיות והצלחת הקמפיין לבין שמירה על גבולות התקציב שלכם.

אנו נסייע לכם לנהל קמפיין מקצועי וממוקד, שיבטיח לכם אחוזי המרה גבוהים יותר. פרסום ממומן בגוגל אדס מאפשר לטרגט קהל יעד ספציפי והוא מספק מגוון רחב של אפשרויות שונות.

ניהול קמפיינים ביוטיוב

מדובר על קמפיין המתבסס (לרוב) על סרטונים קצרים, המופיעים בתחילת הסרטון הראשי שהגולש בוחר לצפות בו.

ברוב הפעמים מדובר על גרסאות שונות של פרסומות המופיעות בטלוויזיה, אך למעשה יש כאן פוטנציאל עצום. ניתן ליצור סרטון מקורי ומיוחד, שיתפוס את תשומת הלב של הגולשים ויאפשר לכם לשווק ולפרסם את המוצר או השירות שלכם במחיר נוח וזול יחסית.

זהו ערוץ פרסום פחות מוכר, דבר שיכול לבדל ולייחד את העסק שלכם.

ניהול קמפיינים ממומנים בטאבולה ואאוטבריין

ניהול קמפיינים מבוססי תוכן, המתאימים בעיקר לעסקים שמעוניינים להרוויח חשיפה גדולה ולפנות לקהל רחב של לקוחות.

קמפיין מסוג זה כולל שימוש בעמוד נחיתה מתוכנן היטב, המכיל תוכן שיווקי שנועד להניע את הגולש להשאיר פרטים אישיים, או לחילופין, תוכן תדמיתי שנועד לשפר את יחסי הציבור והמוניטין של העסק. חשוב להבין כי קמפיין מסוג זה מצריך איזון נכון בין מסרים שיווקיים רצויים לבין נתונים יבשים, לכן חשוב לבנות אותו בצורה המקצועית והיעילה ביותר.

הקמפיין יכול להגדיל את החשיפה למותג ולחזק אותו והוא מאפשר לחסוך בהוצאות, מאחר ולרוב מדובר על קמפיין בתקציב מצומצם המבוסס על קליקים זולים.

ניהול קמפיין באפליקציות

מדובר על האפשרות לנהל קמפיין ייחודי, המורכב ממודעות המסוגלות להופיע במגוון רחב של דרכים וצורות.

ערוץ פרסום זה עדיין לא מפותח מספיק, אך גם במקרה הזה מדובר על פוטנציאל אדיר שתוכלו לגייס לטובתכם. כמו כן, ניתן לפרסם גם בחנות האפליקציות עצמה, על מנת לקדם את האפליקציה של העסק שלכם (במידה וקיימת כזו).

פרסום ממומן מבוסס תוכן באתרי חדשות

גולשים רבים אינם מודעים לכך, שחלק גדול מהכתבות שהם קוראים ב-Ynet למשל, הינן כתבות ממומנות.

מדובר על כתבות אינפורמטיביות לכאורה, שנועדה לספק מידע אובייקטיבי על נושא מסוים. אך למעשה, זהו תוכן ממומן, שנועד לקדם ולפרסם עסק מסוים. בחלק מהמקרים מדובר על פרסום ממומן גלוי, שאין לטעות בו, ואילו במקרים אחרים מדובר על פרסום סמוי יותר. זוהי דרך מעולה להגדיל את החשיפה לעסק שלכם, תמורת תשלום לאתר מוכר ומרכזי.

אנו נוכל להשתמש בתוכן ממומן הן למטרות קידום האתר שלכם, באמצעות הוצאת קישור מהכתבה הממומנת, והן למטרת הגדלת המודעות למותג שלכם. אנו ניצור תוכן שייתפס בעייני הגולשים כתוכן טבעי לחלוטין, שיתרום להגדלת התנועה באתר שלכם.

ניהול קמפיין בלינקדאין

מדובר על פרסום ממומן המיועד לעסקים, לכן הוא מתאים בעיקר לעסקים שמראש פונים לעסקים אחרים (B2B) ולא לאנשים פרטיים (B2C). זהו קמפיין ממוקד יותר, שנחשב ליקר ביחס לאופציות האחרות בשוק.

אנו נדאג ליצור עבורכם קמפיין איכותי ומקצועי, שיפנה למנכ"לים של החברות השונות, תוך הקפדה על פילוח מתקדם.

פרסום ממומן – למי זה יכול להיות רלוונטי?

היום כמעט כל סוג של עסק יכול להיעזר ביתרונות של פרסום ממומן. מדובר על אלמנט חשוב וחיוני להגדלת החשיפה לעסק שלכם, דבר שיכול לתרום המון למשיכת לקוחות פוטנציאליים. הדבר נכון לגבי כל סוגי הקמפיינים הממומנים, מאחר והמטרה המרכזית של כל קמפיין היא להפנות את הגולשים לאתר של העסק שלכם או לעמוד נחיתה ייעודי.

באמצעות טרגוט מדויק תוכלו לפנות בעיקר לקהל היעד הרלוונטי עבורכם, ובכך להגדיל משמעותית את פוטנציאל ההצלחה. רק אנשים שמתעניינים במוצרים או בשירותים שלכם ייראו את המודעה, דבר שמבטיח אחוזי המרה גבוהים יותר. לעומת הקידום האורגני, הקידום הממומן מספק תוצאות מידיות, כך שתוכלו לראות את הגדילה המשמעותית בטראפיק שלכם תוך דקות קצרות מעליית הקמפיין לאוויר.

מאחר ורוב האנשים מבלים חלק ניכר מהזמן שלהם ברשתות החברתיות, זה מאוד הגיוני להשקיע בניהול קמפיין ממומן בסושיאל.

במה פרסום ממומן יכול לסייע לכם?

1. ניהול קמפיין ממומן באינסטגרם, בפייסבוק או בטיקטוק יכול להוות חלק מהאסטרטגיה השיווקית של העסק שלכם. באמצעות יצירה של תוכנית שיווקית מותאמת אישית, ניתן להבין כיצד לייצר תוצאות מידיות, שיסייעו לכם בטווח המיידי. במקביל מומלץ כמובן להשקיע גם בקידום האורגני, על מנת ליהנות מתוצאות לאורך זמן בטווח הבינוני והרחוק.

2. ניהול קמפיינים יכול להיות אידיאלי עבור מיזמים קצרי טווח, כמו למשל סדנאות, כנסים, הופעות וכדומה. במקרים מסוג זה אין שום טעם להשקיע בקידום אורגני, מאחר והתוצאות לא יהיו רלוונטיות למיזם הזמני שלכם. במקרים אלו חייבים להשקיע בפרסום ממומן, שיוכל לספק תוצאות מהירות, תוך כדי שיווק המיזם לקהל היעד הרלוונטי. הדבר יוביל לפרסום אפקטיבי של המיזם שלכם, ללא שום צורך להשקיע בבניית אתר מקצועי ומושקע ובניסיונות להגדיל את הטראפיק שלו.

3. ניהול קמפיינים ממומנים יכול להיות אידיאלי לעסקים שמתמחים בנישה תחרותית במיוחד. אם העסק שלכם נאלץ להתמודד מול מתחרה חזק ומוכר, שמסוגל להשקיע סכומי כסף עצומים בתקציבי הפרסום והקידום שלו, כדאי שתתנו את הדעת לפרסום ממומן. זוהי הדרך היחידה שלכם לתפוס את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים ולהגדיל את החשיפה לעסק שלכם וליתרונות הייחודיים שלו. זהו הפתרון המושלם לעסקים קטנים, שמעוניינים להתמודד מול רשתות ענק או עסקים מוכרים ומובילים בתחום.

ניהול קמפיין ממומן בסושיאל – למה העסק שלכם זקוק לזה?

היום לא ניתן לוותר על הנוכחות ברשתות החברתיות השונות, לכן קמפיין ממומן בסושיאל חיוני כמעט לכל סוגי העסקים.

מדובר על הזדמנות מעולה להגדיל את החשיפה לעסק שלכם ולחזק את המותג. כמו כן, זוהי דרך מעולה להגדיל את מעגל הלקוחות, מאחר וברוב המקרים הלקוחות שלכם מבלים את מרבית זמנם ברשתות החברתיות השונות. אם לא תשקיעו בהגדלת כמות הלקוחות, ככל הנראה לא תצליחו לגבור על המתחרים שלכם.

בעידן הנוכחי התחרות בשוק נחשבת לקשה במיוחד, לכן רק הגיוני להשקיע ללא הרף בגיוס של לקוחות חדשים ובשיפור רמת המכירות. כמו כן, חשוב לציין כי קמפיין ממומן יספק לכם תוצאות מידיות. עסק שנמצא כרגע בקשיי תזרים, זקוק ללקוחות מידיים שיבצעו רכישה מהירה. קמפיין ממומן יספק לעסק שלכם לידים חמים, שיאפשרו לכם לעבור את התקופה הקשה ולשפר את תזרים המזומנים.

זהו פתרון מידי, שיכול לסייע לכם לסגור את החודש - וכמובן, לגדול בקצב מהיר.

ניהול קמפיינים ממומנים בסושיאל – כיצד להגיע לתוצאות הטובות ביותר?

1. אסטרטגיה - אנו מקפידים לנהל את הקמפיינים שלנו כחלק מאסטרטגיה מדויקת, המותאמת באופן אישי לצרכי העסק שלכם ולאופי הרשת החברתית. אנו נציב מטרות המותאמות לעסק שלכם, במטרה להגדיל את הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות. יעדים ספציפיים יסייעו להשיג את המטרות שלכם ויאפשרו לבצע בקרה ומעקב אחר התקדמות הקמפיין הממומן.

2. טרגוט של צלפים - הקמפיין יותאם לקהל היעד שלכם, לאחר אפיון ארוך ומעמיק. אנו נותנים דגש לא רק ללקוחות הפוטנציאליים, אלא גם לקולגות שיתאימו לשיתופי פעולה עתידיים ומשפיעני רשת מוכרים ומובילים. באמצעות אפיון קהל היעד נוכל להתאים את הפלטפורמה המתאימה ביותר עבורכם ואת סוג ואופי התוכן הרלוונטי. הדבר נכון גם לגבי תזמון העלאת התוכן, שחיוני לצורך הגעה לקהל היעד שלכם.

3. יצירת מודעות וחיזוק המותג - הקמפיין שלנו יתמקד ביצירת אינטראקציה עם קהל היעד והוא יתבסס על יחסי אמון עם הגולשים. הקמפיין נועד לחזק את המותג שלכם, להגדיל את החשיפה אליו וליצור אמון מלא בין המותג ללקוחות הפוטנציאליים שלכם.

4. תוכן וקופירייטינג - באמצעות עבודה עם אסטרטגיה ממוקדת ומתוכננת נכון, אנו מסוגלים להוביל אתכם לתוצאות הטובות והמדויקות ביותר. הקמפיין שלנו מבוסס תמיד על תוכן איכותי, המותאם לאופי המותג שלכם ולסוג הפלטפורמה החברתית המתאימה ביותר עבורכם. מאחר והצלחת הקמפיין טמונה בהקפדה על קביעות ורציפות, אנו עובדים עם גאנט מסודר, המסייע בתזמון התוכן המועלה לכל פלטפורמה. עבודה מדויקת הכוללת שימוש בלוח זמנים קבוע מראש ותוכן מגוון ומותאם אישית, ישמרו על המותג שלכם רלוונטי ועדכני בערוצי הסושיאל השונים.

5. ערך בראש ובראשונה - הקמפיין הממומן שלנו אינו שם דגש רק על תוכן שיווקי, אלא גם על תוכן בעל ערך לגולשים. אנו מקפידים לעלות תוכן ויזואלי, שמצליח להניב תוצאות טובות יותר מתוכן כתוב. ברוב המקרים נקפיד לקדם סרטון מעניין או תמונה מיוחדת, במטרה להגדיל את המעורבות. התוכן שלנו תמיד ענייני וחדשני, הוא מעניין את הגולשים ותורם למיתוג העסק שלכם. הדבר מגדיל את הנוכחות שלכם במדיות החברתיות השונות ומעלה את החשיפה והמודעות למותג שלכם.

6. אופטימיזציות שוטפות - ניהול קמפיין ממומן מצריך שימוש בכלים מתקדמים לניטור ובקרה של הקמפיין. הדבר חיוני על מנת להבין את המגמה של הקמפיין ואת רמת ההצלחה שלו. אנו משתמשים בכלים שונים, שיאפשרו לנו לבחון את הנתונים המתקבלים מערוצי הסושיאל שבהם מתקיים הקמפיין שלכם. באמצעות מעקב ובקרה של הפרמטרים השונים, אנו יכולים לשפר את הקמפיין, לתקן אותו תוך כדי תנועה ולדייק אותו עבור קהל היעד הרלוונטי לעסק שלכם.

ניהול קמפיינים – למה לבחור בנו?

אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע לכם לבחור את הקמפיין הממומן המתאים ביותר לצרכים הייחודיים של העסק שלכם.

אנו מקפידים להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן בכל החידושים השונים בתחום, לצד מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. אצלנו תקבלו מעקב תמידי אחר ביצועי הקמפיין, במטרה לשנות ולשפר אותו במידת הצורך. בחלק מהמקרים נציע לכם לנהל קמפיין ממומן בפלטפורמה אחת, המתאימה יותר מהכול לצרכי העסק שלכם, בעוד שבמקרים אחרים נציע להתמקד במספר פלטפורמות בו זמנית.

אנו מתמחים בעבודה עם כל הפלטפורמות ונשמח לסייע לכם להגיע לקהל היעד הרלוונטי עבורכם.

יש לך שאלות? יש לנו תשובות!

ניהול קמפיינים כולל פרסום של תוכן ממומן במגוון רחב של פלטפורמות שונות. המטרה היא להגיע לקהל יעד ממוקד ולהוביל לתוצאות מידיות. התוכן יכול לכלול מודעות שיווקיות, הפניה לעמוד נחיתה, סרטונים, תמונות וכדומה. חשוב להתאים את סוג ואופי התוכן לצרכי העסק שלכם ולאופי הפלטפורמה המדוברת.

כמעט כל סוג של עסק יכול להרוויח מהיתרונות של קמפיין ממומן, מאחר ומדובר על דרך נוחה ומהירה לייצר תנועה מידית באתר. זוהי דרך מעולה להגדיל את המכירות במקרים של קשיים כלכליים, לפרסם מיזם זמני או לאפשר לכם לשפר את אחוזי ההמרה לקראת סוף החודש. קמפיין ממומן מהווה דרך יעילה ומומלצת לקידום ושיווק העסק שלכם לטווח הקצר, בעוד שקידום אורגני יספק את התוצאות היעילות יותר לטווח הבינוני והארוך.

השקעה בקמפיין ממומן אינה נחשבת להשקעה יקרה במיוחד, מאחר וברוב המקרים ניתן להגיע לתוצאות מרשימות בתקציב מצומצם יחסית. באמצעות תכנון נכון ומדויק של הקמפיין ובחירה במילים רלוונטיות ולא יקרות מידי, תוכלו להגיע למטרות וליעדים שלכם, מבלי להיכנס להוצאות משמעותיות. החזר ההשקעה יהיה מידי ותוכלו ליהנות מהפירות שלו זמן קצר מעליית הקמפיין לאוויר, מאחר וכמות הטראפיק באתר שלכם צפויה לעלות במהירות מפתיעה, דבר שכמובן יוביל גם לשיפור באחוזי ההמרה.

משפכי ומערכי שיווק חכמים הם המפתח ליצירת יציבות וגדילה קבועה בעסק וכן, גם העסק שלך יפרוץ באמצעותם כל תקרת הכנסה שהתרגלת אליה. בניית של מערכי ומשפכי שיווק כאלו - היא המומחיות שלנו!

אנחנו כאן להגדיל את העסק שלך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך למלא פרטים כאן בטופס ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם, נכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.