סיפורי הצלחה

החלטנו לתת ללקוחות את הבמה לדבר, אז איך אומרים? לא נגענו.

פרלום

איגור סלובו, הבעלים של ״פרלום - פרגולות מרחפות מאלומיניום״

איגור יצר איתי קשר ביום שישי אחד, בשעת צהריים, אחרי שקיבל המלצה עליי ממכרה משותפת. במהלך השיחה איתו הייתי מופתע - כי אני בדר״כ לא מקבל פניות מאנשים שעדיין לא הקימו את העסק שלהם בכלל ורוצים כבר מלכתחילה לבנות מערך שיווק חכם, שיעבוד בשבילם ושיכניס להם לקוחות חמים מהרגע הראשון. אבל איגור הוא אדם מיוחד... והחשיבה מראש השתלמה לו מאוד מתחילת הדרך.

אני רוצה לשתף בחוויה האישית שלי עם יוסף, לפני פתיחת העסק אני ישבתי ושברתי את הראש… איך אני ממתג את עצמי? מה אני עושה? למי אני פונה? וכו׳… קיבלתי המלצה עליו דרך חברה של אשתי (חשוב לציין שבדקתי כל מיני אופציות דרך האינטרנט והפייסבוק ואפילו המלצה של חבר מאוד קרוב שלי). אחרי כל מיני שיחות עם אנשים, אף אחד לא הרגיע אותי כמו יוסף! תבינו, אפילו לא היה לי שם לעסק! והוא פשוט אמר לי ״מה אתה דואג? נשב על האסטרטגיה ואני אתן לך כמה אופציות״.

אחרי שלב התחקיר שלו, הוא הביא לי 3 אופציות מיתוג מדהימות! ועל כל אחת מהן הוא הסביר לי מה הרעיון שעומד מאחורי העיצוב ואיך זה משתלב עם המסר שאנחנו רוצים להעביר. לאחר שבחרנו את המיתוג, הגיע שלב בניית האתר – שבעיניי הוא פשוט מדהים ויותר מזה – הוא אשכרה מכניס לי פניות בכל יום! 

מאז ועד היום, ולעוד הרבה שנים קדימה, יוסף דואג מא׳ ועד ת׳ לכל מערך השיווק שלי. ותכל׳ס? יש לי הרבה מה להגיד עליו – הוא לא זול, אבל שווה כל שקל! אני ישן בשקט, השיווק רץ – פוסטים מעוצבים, קמפיינים, סרטונים והכתיבה המדהימה שלו ושל הצוות.

אני לא רגיל לכתוב כ״כ הרבה אז אני תכף מסיים, רק חשוב לי לציין את התגובה המהירה שלו לכל פנייה או בקשה שלי, הוא תמיד תמיד כאן בשבילי. אם אתם  שאתם מתקשים לבחור מי האדם הנכון ורוצים לדבר איתי ברמה האישית ולקבל יותר פרטים על התהליך שלי מול יוסף, אני מזמין אתכם לבקש ממנו לקשר אתכם אליי ואני מבטיח לספר לכם מכל הלב מה אני חושב עליו ועל כל התהליך איתו!

ירדן שר, הבעלים של ״ירדן שר - ליווי להצטיינות בתואר״

ירדן היא אחת הלקוחות הראשונות שלי ב-Yazame, שכן הכרנו אחד את השנייה עוד בפעילותי כסמנכ״ל שיווק בחברה הקודמת בה לקחתי חלק, שם ירדן התחילה את דרכה כבעלת עסק. כשהתחלנו לעבוד יחד, היא רצתה לעשות Step Up רציני - היא לא אהבה את העובדה שתופסים אותה כ״מורה פרטית״ ושהיא צריכה לעבוד כ״כ קשה ופוטנציאל ההכנסה שלה כבר מוצה והיא בתקרת הזכוכית שלה.

נכנסנו יחד לעומק הדברים, פירקנו והרכבנו את המוצרים שלה מחדש, מיתגנו מחדש והנענו תהליכי שיווק שבתוך חודשיים (!) שילשו את ההכנסות בעסק תוך הגדלת אחוזי הרווחיות והורדה דרסטית של כמות שעות העבודה שלה. וכמובן, היום אף אחד לא חושב שהיא מורה פרטית.

בתכל׳ס, באמת שאין משהו שאני יכולה לכתוב שישמע אמיתי, כי התוצאות עם יוסף הן הרבה מעבר לאמיתיות. פשוט מושלם! 

אין על יוסף בעולם הזה – הוא לא רק מקצוען שיודע בדיוק מתי איך כמה למה ומה לעשות, הוא גם איש כן ואמיתי שיעשה הכל על מנת שאצליח! 

בקיצור, זכיתי. מאחלת לכל אחד יוסף בחיים שלו.

בכל זאת כתבנו כאן הרבה…
יקיר נגר

יקיר נגר, יועץ ומאמן עסקי

יקיר, מעבר לעובדה שהוא אחד הקולגות היותר מוכשרים ורגישים שאני מכיר - הוא גם אדם שאני מאוד אוהב, לקוח שהפך לחבר שאחת לכמה זמן אנחנו יושבים יחד לסיעור מוחות וקפה טוב.

כשיקיר יצא לעצמאות הוא הגיע אליי עם הרצון שלו למצוא בידול בשיווק שלו, להיראות אחרת בנוף היועצים העסקיים שקיים בישראל. האם הצלחנו? ניתן לו לדבר...

יוסף הוא מקצוען אמיתי, יתרון עצום שיש ליוסף זה הניסיון והידע במגוון היבטים עסקיים. הוא אפיין ואבחן בקשב רב את הצורך שלי כלקוח ועשה את מירב המאמצים לספק את הדברים לשביעות רצוני. אני עובד איתו בשיתוף פעולה מאז ופשוט מבסוט מכל מהלך שלו.

נהנתי לעבוד עם יוסף – ממליץ בחום!

בכל זאת כתבנו כאן הרבה…

בסוף התהליך שלנו, את הסיפור הצלחה שלך כאן - נכתוב יחד!