בניית אתרים​

בניית אתרים לעסק חשובה מאין כמותה בתקופה זו. אתר יכול לעזור בהגדלת התשואות והרחבת קהל הלקוחות. ישנם מספר שלבים בתהליך בניית אתר ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע לשם כך

יוסף וענונו - Yazame

כיום, כשאתם מחפשים שירות או מוצר מסוים, הדבר הראשון שתעשו הוא כנראה לחפש אותו באחד ממנועי החיפוש.

לכן, אתם יכולים להבין שכבעלי עסק, אם אין לכם אתר ייעודי, אתם מחמיצים הזדמנות עצומה להגדלת קהל הלקוחות שלכם ולצמיחה כלכלית. בניית אתר עסקי היא תהליך חשוב ובעל יתרונות רבים, אבל הוא מצריך זמן ומשאבים.

נפרט כאן לפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בניית אתרים, מהאלמנטים השונים בתהליך, דרך היתרונות ועד הסיבות מדוע כדאי להיעזר בבוני אתרים מקצועיים.

מה זה בניית אתרים?

בניית אתרים היא תהליך היצירה והפיתוח של אתר אינטרנט לעסק, תוך שימוש בכלים מקוונים, טכנולוגיות ושפות תכנות שונות.

בניית אתר אינטרנט לעסק כוללת גם עיצוב הפריסה שלו, גם עיצוב דף הבית, גם יצירת התוכן וגם שילוב הפונקציות הרלוונטיות לאתר כמו אפשרות קנייה, הרשמה לניוזלטר ועוד. הכל כמובן, כתלות באפיון האתר לכל עסק בנפרד.

מה כולל בתוכו תהליך בניית אתרים?

תהליך זה כולל הרבה מאוד אלמנטים שהכרחיים לצורך יצירת אתר פעיל, מושך ונוח למשתמש.

1. תכנון אסטרטגי ואפיון: תהליך בניית אתרים מתחיל בהגדרת המטרה של האתר, הבנת קהל היעד ותכנון מבנה האתר והתכנים שלו.

2. עיצוב ופריסה: השלב הזה כולל את הבחירות הוויזואליות והאסתטיות של האתר. זה יכול להיות בפלטת הצבעים הרלוונטית לזהות העסק, הפריסה של האתר ואיך הדפים בו ייראו, בחירת הפונטים, התמונות הדימויים וכדומה. זה כולל גם את עיצוב ממשק וחווית המשתמש.

3. יצירת תוכן: במהלך בניית אתרים יש לבחור ולנסח את התוכן הנכון, כולל שמות לדפים, מה הם מכילים, סרטונים רלוונטיים, מסרים שיווקיים ושאר התכנים האחרים שפונים לקהל היעד ומהדהדים את המטרות של יצירת האתר.

4. פיתוח, תכנות וקידוד: את האתר ניתן לבנות באמצעות פלטפורמות קיימות לבניית אתרים או באמצעות תכנות בשפות שונות, וזאת כדי לבנות את ההיבטים הפונקציונליים והאינטראקטיביים של האתר שיאפשרו למשתמשים להשתמש בו.

5. הטמעת פונקציות: חשוב להטמיע באתר תכונות ופונקציות שונות שרלוונטיות לו, כולל טפסי יצירת קשר, פלטפורמות מכירה, מערכות ניהול תוכן ואלמנטים נוספים שמשפרים את מעורבות המשתמש באתר.

6. בדיקה ואופטימיזציה: השלב הזה של בניית אתרים כולל בדיקת האתר במכשירים שונים, בחינת הפונקציונליות וביצוע שינויים בהתאם לממצאים. האופטימיזציה של אתר של עסק כוללת גם שיפור של ביצועים ומהירות טעינה, הטמעת SEO (אופטימיזציה לשיפור דירוג האתר במנועי חיפוש) ושיפור התוכן בהתאם לנתונים המתקבלים לאורך זמן.

7. תחזוקה: לאחר שהאתר נבדק והושק לציבור, יש לתחזק אותו באופן שוטף. אם זה בעדכון אמצעי אבטחה, התאמה לצרכי המשתמש או שימוש בטכנולוגיות חדשות - יש צורך להיות עם יד על הדופק באופן שוטף.

איזה עסקים יכולים להרוויח מבניית אתר?

בניית אתר רלוונטית להרבה מאוד סוגים של עסקים שיכולים להרוויח מיצירת נוכחות מקוונת.

עסקים קטנים וסטארטאפים בתעשיות השונות יכולות להפיק תועלת רבה מתהליך בניית אתר כי הוא ישמש בסוף כדרך להציג את המוצרים והשירותים שלהם, למשוך לקוחות ולהצליח להתחרות עם חברות ועסקים גדולים יותר בתחום שלהם. אתר הוא גם חשוב לחנויות שמוכרות מוצרים, כי זאת הזדמנות להגיע לקהל רחב שיוכל לרכוש את מה שהעסק מציע בצורה נוחה ופשוטה.

גם אנשי מקצוע שמציעים שירותים שונים, לדוגמה רואי חשבון, מעצבים גרפיים או אנשי טיפול יוכלו להשתמש באתר עסקי כדי להציג את המומחיות שלהם, לאפשר לאנשים לקבוע איתם או ליצור איתם קשר ולייצר מוניטין חיובי ומקצועי. זה רלוונטי גם לאנשים מתעשיית האירוח והמזון, כמו בתי מלון ובתי קפה, שיכולים להציג את התפריטים שלהם, החדרים שלהם ולעזור לאנשים לבצע הזמנה. אפילו ארגונים ללא מטרות רווח חייבות לבנות אתר כדי לעזור לשתף עם העולם את המשימות שלהם, להעלות את המודעות למה שהם מנסים לקדם ולאסוף תרומות או מתנדבים במידת הצורך.

בקיצור, כל עסק יכול להרוויח מאתר, לפי המטרות והיעדים הספציפיים שלו.

למה בניית אתר לעסק שלכם היא חשובה?

נוכחות מקוונת חזקה היא חיונית להצלחה ולצמיחה של כל עסק באשר הוא. בואו נחקור את כל הסיבות מדוע בניית אתר אינטרנט לעסק היא חשובה:

נגישות ונראות מכל מקום, בכל שעות היום

בניית אתר אינטרנט לעסק מאפשרת לכם להציג את עצמכם 24/7, לא משנה מאיפה הלקוחות הפוטנציאליים גולשים.

גם אם יש לכם חנות פיזית, היא פתוחה בזמנים מוגבלים והיא לא נגישה עבור מי שלא נמצא באזור. אתר אינטרנט לעומת זאת קיים תמיד ומאפשר לכולם לגלות על המוצרים והשירותים הייחודיים שלכם.

הנראות המשופרת הזו באינטרנט יכולה להרחיב את טווח ההגעה שלכם לקהל חדש.

תדמית העסק ואמינותו

אנשים נוטים לחקור מראש על בתי עסק שונים, והם עושים את זה באמצעות האינטרנט.

אתר מקצועי ומעוצב יכול לחזק את האמינות שלכם ולהוות מעין עדות וירטואלית למקצועיות שלכם. המון פעמים זה יהיה המפגש הראשון של לקוח עם העסק שלכם והזהות שלו, ואתר מקצועי יכול לייצר רושם ראשוני חיובי ולקדם תדמית טובה.

שיווק חסכוני

בהשוואה לפלטפורמות שיווק אחרות, אתר אינטרנט יכול להציע לכם דרך לשווק את עצמכם ולייצר מעורבות עם הלקוחות בתקציב נמוך. עם מאמרים ופוסטים בבלוג, ניוזלטרים ותוכן נוסף אתם יכולים לתקשר עם קהל היעד שלכם, להציע להם תובנות בעלות ערך ולמשוך אותם אליכם.

בנוסף, הוספת פונקציות שונות לאתר כמו טופס יצירת קשר או בוט למענה על שאלות יכולות להקל על לקוחות לנהל איתכם אינטראקציה ולקבל מידע חשוב- וכך אתם יכולים לעזור לייצר מערכות יחסים טובות עם לקוחות.

הצגת המוצרים והשירותים של העסק שלכם

בניית אתרים מקצועית תאפשר לכם להציג את כל מה שהעסק שלכם נותן ומוכר בצורה נוחה ויעילה. עם תמונות, תיאורים מפורטים, ביקורות ודירוגים של לקוחות - האתר יכול להפוך לכלי משמעותי במשיכת לקוחות ומכירות.

שילוב של תכונות מסחר מקוונות יכול לאפשר לקהל לבצע עסקאות בצורה פשוטה ולספק להם חווית קנייה נוחה.

ניתוח נתונים והסקת מסקנות

בניית אתר אינטרנט לעסק מאפשרת לכם לא רק להציג את העסק, אלא גם ללמוד מה הלקוחות אוהבים, איך הם מתנהגים ועוד.

באמצעות הממשקים השונים תוכלו להתבונן על התנועה שמובילה לאתר, התנהגות המבקרים, מדדי ביצוע וכדומה. כך תוכלו להעריך מה עובד ומה פחות, ותוכלו להמשיך לבצע אופטימיזציה לא רק לאתר - אלא גם למוצרים ולשירותים שהעסק מציע.

יתרון תחרותי

השוק כיום הוא תחרותי מתמיד ויש הרבה מאוד עסקים בכל תחום שתעלו על דעתכם, לכן בניית אתר היא הכרחית לצורך התבלטות. עסק שאין לו נוכחות דיגיטלית עלול להסתכן בלהישאר מאחורי המתחרים ולפספס הזדמנויות.

אתר מותאם היטב יוכל להבטיח שהעסק שלכם יישאר רלוונטי ובתוך התחרות.

למה כדאי לשכור מומחה בבניית אתרים?

אנשי מקצוע בתחום בניית אתרים יכולים לעזור לכם לבסס נוכחות מקוונת חזקה שמתאימה ליעדים ולמטרות שלכם.

הנה כמה סיבות מדוע פניה לחברה מקצועית של בניית אתרים יכולה להיות מהלך אסטרטגי מועיל ומשמעותי:

מומחיות וניסיון

מומחים בבניית אתרים יכולים להביא הרבה מומחיות וניסיון אל השולחן. יש להם ידע מעמיק ונרחב בטכנולוגיות פיתוח אתרים, בעקרונות העיצוב ושיטות לשיפור חוויות משתמש.

כל המיומנויות הללו מאפשרות להם לבנות אתרים שהם גם מושכים ויזואלית, גם פונקציונליים עבורכם וגם ידידותיים מאוד ללקוחות.

התאמה אישית

מומחי בניית אתרים יכולים להתאים את האתרים שלכם לצרכים הספציפיים של העסק שלכם, כי כמובן שלכל עסק יש צרכים שונים.

הם יתעמקו בהבנת היעדים העסקיים שלכם, קהל היעד של העסק והייחודיות של המוצרים והשירותים שאתם מציעים. באופן זה עיצוב האתר יהיו לא גנריים אלא מותאמים אישית כדי להצליח לשקף את הזהות הייחודית של העסק שלכם.

ההתאמה הזו יכולה לגרום לכם להתבלט משאר האתרים בתחום.

עיצוב מקצועי

אחד ההיבטים החשובים של אתר לעסק הוא העיצוב.

אנשי מקצוע בבניית אתרים יבינו כיצד לייצר חוויה אסתטית ומושכת, שתהיה קלה לניווט ותתאים למיתוג של העסק. הם יתמקדו ביצירת חווית משתמש נוחה וחלקה, יבחרו בצבעים הנכונים, יתאימו פונטים וימקמו את האלמנטים השונים באופן שילכוד את תשומת לב של הגולשים באתר ויעודד אותם לייצר אינטראקציה.

מקצועיות טכנית

אתר חייב לתפקד ברמה גבוהה מאוד. כל לינק צריך להוביל לדף הנכון וכל תמונה צריכה לעלות מהר. מומחים בבניית אתרים יבטיחו את זה שכלל ההיבטים הטכניים באתר העסק יעבדו כמו שצריך. הם גם יבצעו התאמה של האתר למכשירים שונים, יוסיפו אמצעי אבטחה ויבטיחו את זה שהאתר שלכם יפעל בצורה חלקה ללא תקלות.

תמיכה ותחזוקה שוטפת

מעבר לתהליך בניית אתר ראשונית, אנשי מקצוע יוכלו להציע לכם תמיכה ותחזוקה שוטפים.

הם יסייעו בבעיות טכניות, יספקו עדכונים בהתאם לצרכים ויבטיחו שהאתר שלכם יישאר מאובטח, פונקציונלי ומעודכן. כך תוכלו להתמקד בהיבטים אחרים של העסק ולתת למומחים לעשות את שלהם.

למה לצפות בתהליך בניית אתר?

כשאתם בונים אתר מקצועי לעסק באמצעות אנשי מקצוע, יש כמה שלבים שאתם תעברו יחדיו.

השלב הראשון יהיה השלב שבו בונה האתרים יאסוף את כל האינפורמציה הנחוצה לו. זה כולל את מהות העסק, הצרכים שלכם, המוצרים והשירותים שאתם מציעים. אתם תבינו יחדיו מי קהל היעד ומהם המטרות של האתר- האם אתם רוצים למכור באמצעותו, לתת תוכן מקצועי או לייצר כרטיס ביקור דיגיטלי? אחר כך ניתן יהיה להבין מה האתר בדיוק צריך לכלול ואיך לגשת לבנייה שלו.

לאחר מכן ניתן יהיה לבנות את הקונספט העיצובי ולהיכנס לפרטים השונים כמו פריסת האתר, עיצוב דף הבית, הדפים האחרים שיהיו בו וכדומה. בונה האתרים יוכל לבנות לכם "טיוטה" של האתר כדי שתוכלו להתחיל לראות איך הוא ייראה ולתת הערות כדי לשפר אותו.

לאחר מכן יגיע שלב הפיתוח בו גם תבחרו את הפלטפורמה של האתר ומערכת ניהול התוכן שמתאימה לצרכים העסקיים שלכם. בונה האתרים יקודד את כל מה שנדרש, ישלב את התכונות והפונקציות הנדרשות ובסוף יבצע בדיקות שהכל עובד כמו שצריך. לאחר מכן תוכלו להעשיר את האתר בתוכן, לייצר אופטימיזציה למנועי חיפוש ושאר אסטרטגיות שיווקיות חשובות.

בניית אתר אינטרנט ממיר איתנו

במהלך השנים עזרנו לעסקים רבים לבנות את הנוכחות המקוונת שלהם באמצעות אתר מקצועי שטומן בתוכו את כל נקודות החוזקה של העסק. אנחנו עוזרים ללקוחות מא' ועד ת' - משלבי התכנון והאפיון הראשוניים ועד לתמיכה טכנית ועדכונים שוטפים שנים קדימה.

אנחנו נשמח ללוות אתכם בתהליך מרגש זה של יצירת השלוחה האינטרנטית של העסק, ונעשה כל מה שיש ביכולתנו כדי להפוך את האתר ליעיל, אסתטי, אמין ומקצועי כך שקהל הלקוחות שלכם יגדל- וכך גם אתם.

יש לך שאלות? יש לנו תשובות!

אתר לעסק יכול לעזור לכם להציג את עצמכם ואת מה שאתם מציעים בתחום שלכם לקהל הלקוחות. אתר יכול לאפשר ללקוחות לקבל מידע חשוב, לייצר אינטראקציה, לרכוש מוצרים, לקבוע פגישות ועוד. הוא יכול לעזור לכם בבניית תדמית מקצועית ואמינה ובכך להוביל לצמיחה של העסק.

כל עסק יכול להרוויח מאתר מקצועי. לא משנה מה גודלו, מה התחום שלו ומה הן מטרותיו- כיום נוכחות מקוונת היא חובה.

בניית אתרים מורכבת ממספר שלבים שמטרתם להפיק את המירב מהאתר הסופי. זה כולל שלבי תכנון ובניית אסטרטגיה לאתר, בחירת האלמנטים העיצוביים והוויזואליים שלו, הזנת תוכן, עיצוב חוויית משתמש, קידוד ופיתוח האתר עצמו ולבסוף תחזוקה, אבטחה ואופטימיזציה.

אנשי מקצוע יוכלו להציע לכם מהניסיון והמומחיות שלהם כדי להצליח להעביר את המהות של העסק שלכם דרך האתר, כך שהוא יתבלט וימשוך לקוחות. הם יוכלו להבטיח חווית משתמש נוחה, הם יספקו עבורכם חוויה טכנית חלקה והם ימשיכו לבצע אופטימיזציה לרכיבים השונים בכדי לקדם את האתר והעסק שלכם ככל הניתן.

משפכי ומערכי שיווק חכמים הם המפתח ליצירת יציבות וגדילה קבועה בעסק וכן, גם העסק שלך יפרוץ באמצעותם כל תקרת הכנסה שהתרגלת אליה. בניית של מערכי ומשפכי שיווק כאלו - היא המומחיות שלנו!

אנחנו כאן להגדיל את העסק שלך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך למלא פרטים כאן בטופס ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם, נכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.