נעים להכיר, אני יוסף וענונו - ארכיטקט דיגיטל והבעלים של Yazame

ההתבשלות של Yazame בתוכי התחילה אי שם בשנת 2015. באותה תקופה למדתי את עולם השיווק תוך כדי עשייה בכל תחום שרק יכלתי לשים עליו את היד: חנויות E-Commerce, שיווק שותפים, שיווק במיילים וקידום אתרים.

הרגשתי שיום יבוא וארצה להשתמש בידע שאני צובר להקים עסקים נוספים בעצמי, יחד עם קידום וייעוץ לעסקים אחרים בישראל להגדלת מחזורי הפעילות שלהם באמצעות מערכי ומשפכי שיווק חכמים וממירים - ואת זה בדיוק אני עושה היום עם Yazame.

יוסף וענונו - Yazame

אבל איך כל זה התחיל בכלל?

לפני שהשתחררתי מהצבא, התחלתי להסתקרן ולהתעניין בעולמות הדיגיטל. נחשפתי לתחום שנקרא בזמנו ״דרופשיפינג״ - זה בעצם אמר שקניתי מוצרים מספק מסוים ומכרתי אותם בפלטפורמה אחרת במחיר מעט יותר גבוה.

אבל זה לא עניין אותי באמת. זה היה נחמד לייצר הכנסה מהאינטרנט בתור חייל משוחרר, אבל לא הרגשתי שאני באמת תורם משהו לעולם, הרי אותם אנשים יכולים לקנות את אותו מוצר מהספק שלי (אמאזון, אליאקספרס...) במחיר נמוך יותר ולדלג עליי.

מה שכן סיקרן אותי - היא הדרך בה אנשים מקבלים החלטת רכישה.

מה עובר להם במוח שנייה לפני שהם מחליטים לשלם? האם פשוט הייתי שם בזמן הנכון ובמחיר הנכון? או שיש משהו עמוק יותר? התחלתי לחקור מה הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי החלטה לרכוש מוצר, איך עובד מנגנון קבלת ההחלטות במוח שלנו בכלל - ולמה מישהו מחליט לקנות ממני (אפילו במחיר גבוה יותר) ולא ממישהו אחר?

הדבר הראשון שעשיתי, היה להתחיל ללמוד על איך עובדים אותם מנגנונים במוח, למדתי מהקופירייטרים הכי טובים בארץ ובעולם על הקסם שבמילים, שלוחצות על הכפתורים האנושיים שלנו בלי שנשים לב בכלל ומניעות אותנו לבצע פעולות - ובמקביל, התחלתי לעסוק בשיווק שותפים כהתנסות פרקטית, כדי שאוכל ליישם את כל מה שלמדתי: בניתי עשרות דפי נחיתה ומכירה, רשימות תפוצה, קורסים דיגיטליים ומשפכי שיווק שהכניסו עשרות אלפי דולרים בחודש.

כבר אז הבנתי, ששיווק העסק הוא מכלול - ולא מסתכם בפתרונות נקודתיים.

בשנת 2017, קיבלתי הצעה לקחת חלק כסמנכ״ל שיווק בחברה שהובילה יזמים צעירים להקמת העסק הראשון שלהם בהצלחה - הרגשתי שזה המקום עבורי להעביר את כל מה שלמדתי לעסקים בתחילת הדרך ולהיווכח שזה עובד גם בתנאי השטח בישראל.

במהלך 5 שנים צפיתי, ייעצתי ועזרתי למעל 500 בעלי עסקים קטנים לקום ולצלוח את השלבים הראשונים בשיווק העסק שלהם - כשהשלבים הבאים, היו כמובן להגדיל אותו במשך הזמן יותר ויותר. משלבי התכנון, דרך השיווק והמכירה ועד פיתוח עסקי, הענקנו מעטפת מלאה של 360 מעלות לכל עסק בתחילת הדרך.

בשנת 2021 החלטתי להקים את Yazame ולהגשים את הייעוד שלי: לעזור לכמה שיותר בעלי עסקים להגדיל את העסק שלהם באמצעות משפכי ומערכי שיווק חכמים.

אני עוזר לבעלי עסקים שההכנסה שלהם בעסק לא יציבה, לתכנן ולבנות מערך שיווק שמכניס להם לידים חמים ומוכנים לרכישה באופן יציב שוטף באמצעות תכנון ובנייה של משפכי שיווק ממירים, מה שיאפשר להם לייצב ולשבות תקרות הכנסה שהם נתקלו בהן עד היום.

ואם הגעת וקראת עד כאן, אז קודם כל תודה לך - ובנוסף, אני בטוח שהגיע גם הזמן שלך להתייצב ולהגדיל את העסק שלך ולעשות Scale Up - אז אני מחכה לעזור לך להגיע לשם, ממש אחרי הלחיצה על הכפתור כאן למטה.

עם כמה שזה נשמע מובן מאליו - אנחנו מתמקדים בבניית מכונות לידים שעובדות על אוטומט ומייצרות הכנסה ולידים באופן יציב וקבוע

ואת זה אפשר להשיג רק אחרי שמבינים לעומק את העובדה הבאה: שיווק הוא מכלול פעולות שאנחנו עושים על מנת לגרום ללקוחות הפוטנציאליים שלך לרכוש דווקא ממך - יותר מזה, אנחנו גורמים להם לחכות בתור לקנות דווקא ממך. את כל הפעולות האלו, אנחנו הולכים לעשות וליישם עבורך וביחד איתך בעסק.

לאחר שיישמתי את מודל העבודה שלי ולאחר שניסיתי אותו בהצלחה על עשרות עסקים בבעלותי ושהתייעצו איתי במהלך השנים, החלטתי להקים את העסק שלי, את Yazame. עסק שמייעץ, מתכנן ובונה אסטרטגיות ומערכי שיווק אוטומטיים, שיוצרים לידים רותחים באופן יציב ומגדילים 100% מהעסקים שעובדים איתנו.

משפכי ומערכי שיווק חכמים הם המפתח ליצירת יציבות וגדילה קבועה בעסק וכן, גם העסק שלך יפרוץ באמצעותם כל תקרת הכנסה שהתרגלת אליה.

המשרדים שלנו​

כן, אנחנו נמצאים בחיפה. ברחוב נחום חת 7,
זה לא במרכז - אבל ממש כיף פה,
והקפה מושלם, באמת.
מחכים לכם!