נעים להכיר, אני יוסף וענונו - ארכיטקט דיגיטל והבעלים של Yazame

ההתבשלות של Yazame בתוכי התחילה אי שם בשנת 2015. באותה תקופה למדתי את עולם השיווק תוך כדי עשייה בכל תחום שרק יכלתי לשים עליו את היד: חנויות E-Commerce, שיווק שותפים, שיווק במיילים וקידום אתרים.

הרגשתי שיום יבוא וארצה להשתמש בידע שאני צובר להקים עסקים נוספים בעצמי, יחד עם קידום וייעוץ לעסקים אחרים בישראל. את זה בדיוק אני עושה היום עם Yazame.

יוסף וענונו - Yazame

החל משנת 2017, הייתי חלק מהקמה ופיתוח
קמפוס יזמות ועסקים

במהלך 5 שנים צפיתי, ייעצתי ועזרתי למעל 500 בעלי עסקים קטנים לקום ולצלוח את השלבים הראשונים בשיווק העסק שלהם. השלבים הבאים, היו כמובן להגדיל אותו במשך הזמן יותר ויותר. משלבי התכנון, דרך השיווק והמכירה ועד פיתוח עסקי. מעטפת מלאה של 360 מעלות לכל עסק בתחילת הדרך.

באותו זמן שמתי לעצמי מטרה לאגד את כל האתגרים והצעדים שחווים בעלי עסקים רבים בשלבי הגדילה וההתפתחות של העסק שלהם. המטרה הייתה לתבנת את כל שלבי הגדילה האלו למודל אחד. את אותו מודל אני מיישם כיום עם לקוחותיי: מודל Inside Out. המודל שמתמקד ביצירת הכנסה בראש ובראשונה!

Inside-Out הוא המודל הבלעדי איתו אני עובד עם לקוחות Yazame

והוא המודל שהוביל 100% מהלקוחות שלי להצלחה במהלך השנים. אני מזמין גם אותך לקחת צעד עכשיו וללחוץ על הכפתור לתיאום שיחה:

עם כמה שזה נשמע מובן מאליו, מודל Inside-Out של Yazame מתמקד ביצירת הכנסה בראש ובראשונה

רק לאחר אותו שלב ראשוני (שהרבה מאוד עסקים מתעלמים ממנו), יוצאים לפעולה. רק לאחר חשיבה מדויקת, תכנית אסטרטגית (ועוד קצת דברים שאוכלים את הראש) מוביל המודל את העסק לכיווני השקעה שונים (שיווקיים ועסקיים) בצורה מותאמת ליעדים שהוצבו, לסוג העסק ולתחום העיסוק שלו.

לאחר שהיה בידיי את המודל ולאחר שניסיתי אותו בהצלחה על עשרות עסקים שעברו תחתיי, החלטתי להקים את העסק שלי, את Yazame. עסק שמלווה, מייעץ, מקדם, מפתח ומשווק עסקים עצמאיים בישראל שרוצים לפרוץ את מגבלת מחזורי ה-20,000₪ ולהעלות אותם הרחק צפונה משם. הכל באמצעות מודל Inside-Out.

את מודל Inside-out אולי אני פיתחתי, אבל הוא לחלוטין מתאים לכולם. כן, גם העסק שלך יכול באמצעותו לפרוץ את תקרת המחזור של 20,000₪.