שיווק אורגני בגוגל ובסושיאל

שיווק אורגני הוא קידום טבעי, שאינו כולל קידום ממומן. לעומת הקידום הממומן, המצריך תשלום עבור המודעות המקודמות, הקידום האורגני דואג לקדם את האתר שלכם באופן טבעי ואמין יותר.

יוסף וענונו - Yazame

קידום אורגני הוא פתרון קידום ושיווק מומלץ ואיכותי, מאחר והוא מבוסס על תוכן מקורי, עיצוב מקצועי, תמונות וסרטונים ברמה גבוהה וכדומה.

לכן אין זה מפתיע כי מדובר על פתרון יעיל ואפקטיבי, שמחזיק מעמד לאורך זמן ומוביל לתוצאות הרצויות בתקציב נמוך יחסית. בעידן הנוכחי כל בעל עסק חייב להשקיע בתחום של שיווק אורגני, המאפשר להשיג תוצאות יעילות יותר לאורך זמן.

זוהי דרך יעילה להגדיל את החשיפה לעסק, לשפר את המודעות למותג וכמובן להעלות את היקף המכירות והרווח הכללי שלכם.

קידום אורגני – מה זה אומר?

קידום אורגני הינו קידום המבוסס על השקעה בתוכן המוצג באתר שלכם - וברשתות הסושיאל שלכם.

התוכן כולל הן את הטקסטים והמאמרים השונים, והן את התמונות והסרטונים שבחרתם להעלות לפלטפורמות השונות. מדובר על תהליך הדרגתי שיכול לקחת מספר שבועות ואף מספר חודשים, אך התוצאות שלו יהיו אמינות ויחזיקו מעמד לאורך זמן. המטרה המרכזית של הקידום האורגני היא לקדם את האתר שלכם הכי גבוה שניתן במנוע החיפוש של גוגל.

קידום בסושיאל הינו חלק מהקידום האורגני, שמתמקד בהגדלת החשיפה לעסק שלכם ברשתות החברתיות השונות. הסוד של הקידום האורגני טמון באיכות התוכן, מאחר ותוכן רלוונטי שמעניק ערך מוסף לגולשים יכול להוביל להגדלת ההזמנות באתר שלכם, הגדלת החשיפה למותג שלכם וכמובן להשארת פרטים לצורך יצירת קשר עתידית ע"י נציג השירות.

כדאי לציין כי קידום אורגני כולל את כל הפעולות שמבוצעות במטרה לשפר את הדירוג של האתר בגוגל, כולל אופטימיזציה, הטמעת מילות מפתח רלוונטיות והשגת קישורים חיצוניים איכותיים.

שיווק אורגני – מבוסס תוכן איכותי

על מנת להשיג קידום אורגני איכותי, יש להשקיע בתוכן ברמה גבוהה, שמתעדכן באופן קבוע ורציף ומתאים לפלטפורמה שבה הוא מפורסם.

חשוב להתאים את התוכן לקהל היעד שלכם ולהעביר את המסר השיווקי התואם את המותג שלכם. כמו כן, חשוב לתת את הדגש על הנראות של התוכן, כולל הקפדה על תוכן ברור ופשוט להבנה. במידה ומדובר על תוכן שאמור להופיע באתר, יש להקפיד על פסקאות קצרות, כותרות משנה תואמות, הקפדה על מילות מפתח ויצירה של קישורים רלוונטיים ואיכותיים. קישור המגיע מאתר מוכר וידוע נחשב לקישור איכותי, שישפר את הדירוג של האתר שלכם.

הדבר יתרום המון לקידום האתר שלכם ויוביל לחשיפה מוגברת. כמובן שפרסום התוכן ברשתות חברתיות חייב להתאים לרשת החברתית ולניואנסים הייחודיים שלה.

קידום בסושיאל – למה הכוונה?

שיווק בסושיאל מתייחס לקידום העסק שלכם באופן אורגני ברשתות החברתיות השונות.

קידום ושיווק אורגני מתייחס לקידום אתרים במנוע החיפוש של גוגל ולקידום ושיווק ברשתות החברתיות. בעולם המודרני רוב האנשים מבלים חלק ניכר מזמנם ברשתות החברתיות השונות, לכן רק הגיוני להשקיע בקידום העסק שלכם ברשתות האלו. הדבר יוביל להגדלת החשיפה לעסק ולתוצאות מהירות יותר, מאשר במקרים של קידום אתרים.

חשוב להבין כי קידום אתרים איכותי יוביל לתוצאות תוך פרק זמן ממושך יחסית, בעוד שהאפקט של קידום ברשתות החברתיות יוביל לאפקט מיידי יותר. עם זאת, כדאי לציין כי קידום האתר בגוגל יוביל לתוצאות מתמשכות יותר, מאחר וחיפוש מהיר בגוגל יוביל לאתר שלכם גם לאחר מספר חודשים. לעומת זאת, האפקט של קידום בסושיאל יהיה זמני, מאחר והסבירות שמישהו ימצא את הפוסט שלכם לאחר מספר חודשים נחשב לנמוך יחסית. אך האפקט של הפוסט יהיה מידי והוא יכול לתרום להגעת לקוחות חדשים מיד עם פרסומו.

שיווק בסושיאל – למה כדאי להשקיע בזה?

ברוב המקרים מומלץ להשקיע בקידום האתר שלכם ובשיווק וקידום בסושיאל בו זמנית. המטרה היא להרוויח מכל הכיוונים, הן מבחינת האימפקט המיידי של הקידום בסושיאל, והן מבחינת התוכן שיחזיק מעמד לאורך זמן בגוגל.

באמצעות יצירת אסטרטגיית תוכן רב ערוצית תוכלו ליהנות מכל העולמות ולדאוג לקידום ושיווק העסק שלכם בכל הערוצים הרלוונטיים עבורכם. עסק שלא ישקיע בקידום האורגני שלו עלול להיבלע בתחרות הקשה הקיימת היום בשוק, לכן חשוב לתת על כך את הדעת ולהשקיע בקידום ובשיווק העסק שלכם.

זוהי הדרך היחידה להגדיל את מספר הלקוחות, להרחיב את החשיפה למותג וכמובן לשפר את רמת המכירות והרווח הכללי שלכם.

היתרונות של קידום ושיווק אורגני

באמצעות שילוב של קידום ושיווק בסושיאל עם קידום האתר שלכם, תוכלו להבטיח לעצמכם את כל היתרונות האפשריים:

לקוחות חדשים

שיווק וקידום אורגני יוביל להגדלת כמות הלקוחות החדשים ולחשיפה מוגברת לעסק ולמותג שלכם. באמצעות אסטרטגיית שיווק בהתאמה אישית תוכלו להתאים את התוכן לקהל היעד שלכם ולהבטיח קידום מדויק וממוקד יותר.

תוצאות אפקטיביות

באמצעות שילוב בין קידום בסושיאל לבין קידום האתר שלכם תוכלו ליהנות מתוצאות מידית ומתוצאות שמחזיקות לאורך זמן. הדבר יבטיח חשיפה ממושכת למותג שלכם ויוביל לגדילה משמעותית ברמת המכירות וברווח הכללי של העסק שלכם.

חיזוק המותג

בעידן הנוכחי לא ניתן להתקיים ללא מותג חזק ואיכותי. השקעה בשיווק ובקידום אורגני תחזק את המיתוג של העסק שלכם ותגביר את האמינות שלו.

שיפור אחוזי ההמרה

באמצעות השקעה בקידום אורגני תוכלו לחזות בשיפור אחוזי ההמרה שלכם. התנועה לאתר צפויה לגדול כתוצאה מהתוכן האיכותי המוצג הן ברשתות החברתיות והן במאמרי הקישור השונים, דבר שיוביל ליותר לידים, יותר מכירות וכמובן רווח גבוה יותר.

איסוף וניתוח נתונים

קידום אורגני ברשתות החברתיות יאפשר לכם לאסוף נתונים חיוניים לגבי הלקוחות שלכם וההתנהגות האופיינית להם. באמצעות ניתוח הנתונים תוכלו לקבל החלטות שיווקיות ואסטרטגיות מושכלות יותר.

למה העסק שלכם זקוק לקידום אורגני?

חשוב להבין כי כל סוג של עסק זקוק להתאמה אישית של אסטרטגיית הקידום הרלוונטית ביותר עבורו.

יש להתחשב בסוג ואופי העסק, קהל היעד שלו וכמובן התקציב שעומד לרשותו. בחלק גדול מהמקרים כדאי כמובן לשלב בין קידום בסושיאל לבין קידום אורגני של האתר שלכם, אך במקרים אחרים עדיף יהיה להתמקד רק בסושיאל. הדבר נכון במיוחד עבור עסקים המחזיקים בתקציב שיווק מצומצם ויש להם צורך בתוצאות מהירות ואפקטיביות.

הקידום והשיווק בסושיאל מתמקד בביצוע של פעולות שונות, שנועדו להשגת תנועה רלוונטית מלקוחות פוטנציאליים, מעורבות גדולה בפוסטים השונים, הגדלת המודעות והחשיפה למותג שלכם וכדומה. שיווק בסושיאל כולל התמקדות בפלטפורמות החברתיות הפופולאריות ביותר, כגון פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, לינקדאין וטוויטר.

מדובר על רשתות חברתיות המכילות כמויות עצומות של אנשים, כולל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

החשיבות של שיווק בסושיאל

שיווק וקידום בסושיאל מאפשר ליצור אינטראקציה עם כמות עצומה של אנשים, תוך כדי התמקדות בקהל היעד שלכם.

אנו נשמח לפתח עבורכם אסטרטגיית קידום, המותאמת לצרכים הייחודיים של העסק שלכם. האסטרטגיה תכלול לא רק אפיון של התוכן המתאים לאופי המותג ולסוג קהל היעד שלכם, אלא היא תמקד אתכם להשקיע בקידום ברשתות חברתיות מסוימות.

למשל, אם מדובר על מותג שפונה לקהל יעד צעיר, חשוב להשקיע בשיווק וקידום בטיקטוק ובאינסטגרם. מדובר על רשתות חברתיות המתאפיינות במשתמשים צעירים, שנוטים לקבל את רוב האינפורמציה והתוכן השיווקי שלהם מהפלטפורמות החברתיות. לכן פניה לקהל היעד הזה חייבת להתבצע דרך הרשתות החברתיות הפופולאריות והאהובות ביותר, במטרה להגיע אליו ולהעביר את המסר השיווקי המתאים.

בעוד שאנשים מבוגרים יצרכו את התוכן השיווקי שלהם ממספר מקורות שונים, הצעירים מעדיפים לקבל את הכול מהרשתות החברתיות.לכן זוהי הדרך אולטימטיבית להגיע אליהם ולחשוף בפניהם את היתרונות של המותג שלכם.

מדוע אסור לוותר על קידום ושיווק אורגני לעסק שלכם?

השיווק בסושיאל מתחלק בין שיווק וקידום אורגני לבין פרסום ושיווק ממומן.

כמובן שישנם יתרונות גם בקידום ושיווק ממומן, אך שיווק אורגני יוביל לתוצאות שיבנו את המוניטין והאמינות שלכם. רוב הגולשים מעדיפים לוותר על המודעות הממומנות, מאחר והן אינן מבטיחות אמינות.

לעומת זאת, תוצאות אורגניות יובילו בהכרח לעסק מקצועי, מנוסה ואמין יותר. לכן אם אתם רוצים לבנות לעצמכם מותג איכותי, כדאי שתשקיעו בשיווק ובקידום האורגני שלו. בחלק מהמקרים ניתן לשלב בין קמפיינים בתשלום לבין שיווק אורגני ושיווק בסושיאל, בהתאם לצרכים הייחודיים לכם.

בכל מקרה, אסטרטגיית הקידום שלכם חייבת להיות מבוססת על סוג ואופי העסק שלכם, הייחודיות של קהל היעד וכמובן על היעדים והמטרות הרלוונטיים עבורכם.

כיצד להחליט נכון לגבי סוג הקידום המתאים לעסק שלכם?

קידום אורגני מוביל לאמינות ולחיזוק המיתוג שלכם. עסק שנמצא באחד המיקומים הראשונים במנוע החיפוש של גוגל נחשב למומחה בתחומו, דבר שכמובן מוביל לתנועה מוגברת באתר ולחיזוק המיתוג שלכם בתור מומחים. תוכלו להשתמש בקידום האתר שלכם לכל מטרה שנחוצה לכם, החל ממכירה ישירה של השירות או המוצר שלכם ועד לחיזוק המודעות למותג או שיפור יחסי הציבור של העסק שלכם. שיטה זו תבטיח לכם הצלחה לטווח הארוך, אך ההגעה לתוצאה הרצויה עלולה לקחת זמן.

קידום בסושיאל מאפשר להגיע לקהל עצום של לקוחות פוטנציאליים באופן מידי. הרשתות החברתיות השונות מאפשרות לנהל תקשורת ישירה עם הלקוחות שלכם וכמובן לעניין אותם במוצרים או השירותים שלכם באמצעות תמונות וסרטונים באיכות גבוהה. המטרה היא להגדיל את המעורבות ולעודד את הגולשים לשתף את הפוסטים שלכם.

נוכחות חיונית ברשתות החברתיות

היום לא ניתן לוותר על הנוכחות של העסק שלכם ברשתות החברתיות השונות, מאחר ועסק שאינו קיים ברשתות החברתיות לא יצליח להחזיק מעמד לאורך זמן. השוק התחרותי של היום מחייב השקעה תמידית בשיווק וקידום העסק, לכן מי שיבחר להימנע מאינטראקציה ישירה עם הגולשים, ככל הנראה לא יצליח לגבור על המתחרים שלו.

כמו כן, כדאי לדעת כי קידום ושיווק בסושיאל משפיע גם על הקידום האורגני של האתר שלכם. מדובר על חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית הקידום של העסק, שנועדה למקסם את התוצאות, תוך כדי חיסכון בזמן, אנרגיה ומשאבים. קידום ושיווק אורגני מתאים גם לעסקים בעלי תקציב מצומצם יחסית, מאחר ומדובר על אסטרטגיית שיווק חסכונית וזולה.

הקשר בין קידום ושיווק ברשתות החברתיות לדירוג האתר שלכם בגוגל

אומנם גוגל לא מתחשב בכמות העוקבים שלכם באינסטגרם או בכמות החברים שלכם בפייסבוק, אך ההשקעה בקידום ושיווק בסושיאל משמעותית בדירוג שלכם בגוגל. חשוב לדעת כי גוגל אינו סורק את הרשתות החברתיות כמו שהוא סורק אתרים אחרים, אך ישנו קשר הדוק בין רמת ההשקעה שלכם בשיווק יעיל ברשתות החברתיות, לבין דירוג האתר בגוגל.

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הרשתות החברתיות הוא החשיפה הרחבה שהן מסוגלות לייצר תוך זמן קצר בלבד. החשיפה משפיעה כמובן על התנועה באתר שלכם ועל אחוזי ההמרות. הפוטנציאל של הרשתות החברתיות הוא עצום, החוכמה היא רק לדעת כיצד לנצל אותו לטובתכם.

קידום ושיווק אורגני – למה לבחור בנו?

אנחנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום של קידום ושיווק אורגני וקידום בסושיאל. אצלנו תמצאו את המומחים הגדולים ביותר בתחום, שישמחו לתכנן עבורכם אסטרטגיה שיווקית המותאמת לצרכים של העסק שלכם.

אנו נבחן את כל האספקטים של העסק שלכם, על מנת להבטיח לכם את האופציות היעילות והמשתלמות ביותר עבורכם. באמצעות הקפדה על קידום בסושיאל תוכלו לחזק גם את קידום האתר שלכם בגוגל, מאחר וקיימת קורלציה חזקה בין השניים. ברוב המקרים נמליץ לכם לשלב בין שיווק בסושיאל לבין שיווק אורגני, על מנת להשיג את התוצאות הטובות והמהירות ביותר, שיישארו לאורך זמן ויובילו לתנועה מוגברת של לקוחות חדשים לאתר שלכם.

אנו נסייע לכם לשפר את אחוזי ההמרה, להעלות את רמת המכירות וכמובן לשדרג את הרווחיות שלכם.

קידום ושיווק ברשתות החברתיות יגביר את החשיפה של הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים שלכם לתכנים השונים, דבר שיוביל לעלייה בכמות הקישורים. כמו כן, רוב הלקוחות שלכם יחפשו אתכם ברשתות החברתיות, במטרה להבין את רמת האמינות שלכם. פרופיל מושקע המכיל כמות גדולה של עוקבים ישדר אמינות ומקצועיות.

בנוסף לכך, זוהי דרך נוחה ומהירה לפנות אליכם לקבלת עזרה ופרטים נוספים וכמובן דרך יעילה להבין את האופי והייחודיות של המוצרים או השירותים שלכם. השילוב האידיאלי בין קידום ושיווק ברשתות החברתיות לבין קידום אורגני של האתר שלכם, יוביל לעלייה משמעותית בחשיפת העסק ובהגברת המודעות למותג שלכם.

יש לך שאלות? יש לנו תשובות!

קידום ושיווק אורגני מתייחס למגוון רחב של פעולות שנועדו לקדם את האתר שלכם. באמצעות יצירת תוכן איכותי המוסיף ערך מוסף לגולשים, תוכלו לבסס את האמינות שלכם בנישה הרלוונטית לכם ואף ליצור לעצמכם מוניטין של מומחים בתחום. רוב הגולשים יעדיפו לרכוש מוצר או שירות מעסק בעל מוניטין של מומחה, לכן כדאי להשקיע בכך. 

קידום ושיווק בסושיאל מתייחס לפעולות קידום שונות המתבצעות ברשתות החברתיות. מדובר על יצירה של פרופיל מושקע ואיכותי, שיוביל אתכם לכמויות עצומות של עוקבים וחברים. תוכלו להשקיע ברשתות חברתיות ספציפיות המתאימות לקהל היעד שלכם, או לחילופין, ליצור פרופיל מושקע ומקצועי בכל הרשתות החברתיות הפופולאריות. הקידום האורגני כולל העלאה של פוסטים מעניינים ומקוריים, סרטונים באיכות גבוהה ותמונות המעודדות את הגולשים להגיב, לשתף ולהיות מעורבים.

מדובר על אסטרטגיית קידום בתקציב נמוך יחסית, שיכולה להתאים לכל עסק שמעוניין להגדיל את מעגל הלקוחות ואת רמת הרווחיות שלו. קידום ברשתות החברתיות מעלה את רמת החשיפה של העסק ומשפר את החוזק של המותג שלו. זוהי דרך יעילה ומהירה להגיע לכמות עצומה של לקוחות פוטנציאליים, ללא שום מאמץ מיוחד. באמצעות התאמת התוכן לקהל היעד ולסוג ואופי המותג שלכם, תוכלו לשפר את אחוזי ההמרות, להגדיל את היקף המכירות וכמובן לשפר את שורת הרווח הסופית.

משפכי ומערכי שיווק חכמים הם המפתח ליצירת יציבות וגדילה קבועה בעסק וכן, גם העסק שלך יפרוץ באמצעותם כל תקרת הכנסה שהתרגלת אליה. בניית של מערכי ומשפכי שיווק כאלו - היא המומחיות שלנו!

אנחנו כאן להגדיל את העסק שלך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך למלא פרטים כאן בטופס ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם, נכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.