בניית דפי מכירה

בניית דפי מכירה הוא תהליך שבסופו ישנו עמוד שמטרתו להעביר את הגולש מסע מתוכנן היטב, שאמור להסתיים במכירת המוצר או השירות שלכם באונליין ועם 0% התעסקות מצידכם

יוסף וענונו - Yazame

אם אתם אוהבים לגלוש באינטרנט, בוודאי יצא לכם להגיע באחד השיטוטים שלכם ברשת לדפי נחיתה ולדפי מכירה. היום כמעט כל עסק משקיע באתר אינטרנט מקצועי ומושקע, המכיל דפי נחיתה ודפי מכירה.

דפים אלה נועדו להניע את הגולשים לפעולה מסוימת, החל מהשארת פרטים ועד לרכישה ישירה של מוצר או שירות מסוים. עמודי הנחיתה הם העמודים שאליהם מגיעים הגולשים מתוצאות החיפוש בגוגל או לאחר הקלקה על הודעה ממומנת באחת הרשתות החברתיות.

אך חשוב לזכור כי דפי מכירה אינם זהים לדפי נחיתה, אלא מדובר על תחליף יעיל ומתקדם לשיחת המכירה המוכרת לכל אדם, שניסה לרכוש מוצר או שירות מסוים. לכן בניית דפי מכירה מהווה חלק בלתי נפרד מכל סוג של עסק, שמעוניין למכור את השירותים או המוצרים שלו אונליין ולחסוך ללקוחות שלו שיחות מכירה מתישות והוצאות מיותרות לעסק.

בניית דפי מכירה – מה זה בעצם אומר?

דפי מכירה נועדו להעביר את הגולש מסע מתוכנן היטב, שאמור להסתיים במכירת המוצר או השירות שלכם.

בניית דף מכירה באופן מקצועי ומתוכנן היטב יאפשר לגולש להכיר את המוצר או השירות שלכם ולהבין כיצד הוא עובד ומהם היתרונות שלו.

דף המכירה בנוי בצורה נבונה ומושכלת, שמאפשרת לגולש לעבור תהליך מכירה שלם, ללא שום צורך לדבר עם נציג מכירות. הוא מציג את המוצר או השירות שלכם בצורה ברורה ומדויקת. בנוסף, הוא בונה אמון עם הלקוח הפוטנציאלי, באמצעות הצגה של המלצות וחוות דעת חיוביות שנכתבו על ידי לקוחות קודמים.

הדבר מעודד את האמונה כי המוצר או השירות שלכם יהיה יעיל ואפקטיבי גם במקרה של הגולש. כאשר גולש מגיע לסוף הדף, הוא כבר מוכן לרכוש את המוצר או השירות שלכם.

מי זקוק לדפי מכירה?

בעידן הנוכחי כל מי שמעוניין להמשיך לשרוד בשוק התחרותי, חייב להשקיע בדפי מכירה מקצועיים ומתוכננים היטב.

דפי המכירה מסוגלים להניע את הגולשים לפעולה, בין אם מדובר על השארת פרטים לצורך יצירת קשר על ידי נציג מכירות, או לחילופין, רכישה ישירה של המוצר או השירות. ברוב המקרים, כאשר מדובר על מוצר זול יחסית, עדיף ליצור כפתור ייעודי שיעביר את הגולש לעמוד סליקה. הדבר יאפשר פעולה מידית של הלקוח ויבטיח מכירה מהירה וישירה, באמצעות דף המכירה.

לעומת זאת, אם מדובר על מוצר יקר, או לחילופין, שירות מסובך יותר, יהיה צורך לדבר עם נציג שירות ומכירות. נציג השירות יבטיח התאמה אישית של המוצר או השירות לצרכי הלקוח, במטרה להבטיח את שביעות הרצון שלו. במקרים מסוג זה, דף המכירה מעודד את הגולש להשאיר פרטים, לצורך שיחת התאמה אישית.

מה מיוחד בדפי מכירה?

בניית דפי מכירה חיונית לכל עסק שמעוניין להפנות את הגולשים המגיעים מהמדיות החברתיות, או לחילופין, ממנוע החיפוש של גוגל, לעמוד שיעודד אותם לבצע רכישה של המוצר או השירות הרלוונטי. המטרה המרכזית של דף המכירה היא להמיר את הגולשים באתר שלכם ללקוחות.

דפי מכירה שמתוכננים בצורה מקצועית ונבונה יגרמו לכל גולש להבין את הצורך שלו במוצר או בשירות שלכם. בנייה נכונה של הדף תוביל לרכישה של השירות או המוצר המדובר, לכן ישנה חשיבות מכרעת לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה בתחום. העיצוב והתוכן של דף המכירה תורמים רבות לתהליך המכירה עצמו, לכן חשוב לתת את הדעת לאופן הצגת הפרטים השונים.

כמו כן, ישנה חשיבות לתוכן עצמו, לכן יש להתמקד בהסבר מפורט של היתרונות של המוצר או השירות המדובר, כולל תמונות, סרטוני וידאו ומפרט ברור של המוצר. נקודות אלו חיוניות, על מנת להמיר את הסקרנות של הגולש באתר שלכם ללקוח פעיל, שמעוניין לבצע רכישה מידית של המוצר או השירות שאתם מציעים.

בניית דף מכירה – מה זה כולל?

דף מכירה אמור להכיל אלמנטים מרכזיים, החיוניים להשגת המטרה שלו. הדף אמור להכיל כותרת ראשית בולטת ומדויקת, מאחר וזהו האלמנט הראשוני שהגולשים יפגשו ברגע שיכנסו לדף שלכם. הכותרת נועדה לספק מידע ברור לגבי המוצר או השירות שלכם, לכן היא חיונית כדי שהגולש יבין האם מדובר על נושא שמעניין אותו ומתאים לצרכים שלו.

מעבר לכך, הדף שלכם חייב לכלול תמונות וסרטוני וידאו באיכות גבוהה, המציגים את המוצר או השירות המדובר. יש להקפיד על הצגת המוצר או השירות בקונטקסט רלוונטי, כלומר אם מדובר למשל על עסק שמוכר סדנאות פרונטלית, יש להציג תמונות מהסדנאות הקודמות שיהיו איכותיות וברמה גבוהה. כמובן שהתמונות והסרטונים חייבים להתאים לקהל היעד של העסק, הן מבחינת הסגנון והן מבחינת הווייב הכללי.

המטרה היא ליצור חיבור והזדהות עם הגולש, דבר שיסייע לו לקבל את ההחלטה הנכונה ולבצע את הרכישה באתר שלכם.

כיצד ליצור דפי מכירה מדויקים ויעילים?

דפי מכירה יתרמו המון לרמת המכירות בעסק שלכם, במידה ותקפידו על דפים מקצועיים, שממחישים את היתרונות של המוצר או השירות שלכם באמצעות תמונות אילוסטרציה ברורות ומדויקות.

כמו כן, התוכן המצוי בדף המכירה חייב להיות כתוב בשפה פשוטה וברורה, על מנת להתאים אותו לכל גולש. הטקסט אמור להיות פשוט להבנה וכדאי לוודא שהוא מופיע בפסקאות קצרות. כדאי לזכור כי בעידן הנוכחי רוב האנשים יעדיפו לוותר על טקסטים מסובכים וארוכים מידי, לכן דפי המכירה אמנם יכולים להיות ארוכים, אך לא ארוכים מדי, עם פסקאות קצרות וענייניות.

חשוב להימנע מתחושת עומס, הנוצרת בעקבות עודף של לינקים ואייקונים, העלולים ליצור תחושת בלבול ואי נוחות בעיני הגולש. הדבר עלול להוביל לנטישת דף המכירה ומעבר למתחרים שלכם.

על מה חשוב להקפיד בבניית דף מכירה?

דף המכירה אמור להדגיש את הפתרון המושלם לקושי של הגולש, לצד היתרונות הייחודיים של המוצר או השירות שהעסק שלכם מציע.

חשוב להדגיש את היתרונות שלכם על פני המתחרים וכמובן לשלב פנייה רגשית, שתסייע לגולש לבצע את הרכישה. הנתונים הטכניים נועדו לספק מידע מקצועי, אך הפנייה הרגשית אמורה להלהיב את הגולש ולעודד אותו לבצע רכישה מיידית. חשוב כמובן להקפיד על נתונים טכניים מדויקים ואמינים, מאחר והם מבססים את תחושת האמון של הגולשים ותורמים המון לתפיסת האתר שלכם בתור סמכות עליונה בתחום.

דף המכירה חייב (תמיד) להסתיים בקריאה לפעולה, הכוללת הנחייה ברורה מה עליו לעשות עכשיו. אפשר לכלו הנחה או הטבה מיוחדת עבור הגולשים שיבחרו להזמין עוד היום את המוצר או השירות המדובר. חייב כמובן להניע את הגולש לפעולה באמצעות מילים מעודדות בלבד, כגון "הזמן עכשיו" או ״לחץ כאן עכשיו לתשלום״ וכו׳. כמובן שזה מאוד תלוי במה מוכרים בדף ובאפיון המדוייק.

למה העסק שלכם זקוק לשירותי בניית דפי מכירה?

דפי מכירה יכולים לייעל את תהליך המכירה שלכם וכמובן להעלות את היקף המכירות. הדבר הכרחי עבור כל סוג של עסק, שמעוניין להמשיך לגדול ולהתפתח בנישה התחרותית שלו. עסק שלא ישקיע בנראות הווירטואלית שלו, לא יצליח להגדיל את מעגל הלקוחות ואת שורת הרווח.לכן חשוב להשקיע באתר איכותי ומקצועי, הכולל דפי מכירה מתוכננים היטב.

דפים אלו יאפשרו לכם להגדיל את היקף המכירות של השירות או המוצר שלכם, ללא שום מאמץ מצדכם. מדובר על חלק ממשפך שיווקי מתוחכם ומותאם אישית, שיאפשר לכם להגדיל את אחוזי ההמרות, ללא שום צורך בנציגים שיבצעו שיחות מכירה ארוכות ומתישות.

מדובר על מכירה מרחוק, שאינה כרוכה בהוצאות נוספות או בהשקעת משאבים מיוחדים מצידכם!

בניית דפי מכירה – כל היתרונות

1. הגדלה של קהל היעד הרלוונטי למוצר או לשירות המדובר, דבר שמגדיל כמובן את פוטנציאל הרווח שלכם.

2. מכירה של המוצרים או השירותים שלכם אונליין, ללא שום תלות במיקום גאוגרפי או שעה מסוימת ביום. המכירה יכולה להתבצע בכל שעה, מאחר והרכישה מתבצעת דרך האתר, ללא מעורבות של נציג שירות. במידה ודף המכירה מיועד לתיאום שיחה עם נציג, מדובר על ליד חם שככל הנראה יוביל אתכם לסגירת העסקה.

3. שימוש במערכות מתקדמות יבטיח לכם בנייה של דף מכירה רספונסיבי, שיאפשר לגולשים ליהנות מכל היתרונות של דף המכירה שלכם גם במכשיר הנייד שלהם. הם יוכלו לבצע את הרכישה בזמן המתנה בתור, נסיעה באוטובוס וכדומה.

4. המכירה מתבצעת באופן אוטומטי, דבר שמאפשר לעסק שלכם להרוויח כסף, ללא שום השקעה מיוחדת. דף מכירה המעוצב בצורה מקצועית ונבונה, המותאמת לקהל היעד ולאופי המוצר או השירות, יאפשר לכם ליהנות מרווח גבוה יותר במינימום מאמץ. הרכישה תוכל להתבצע 24/7, ללא שום קשר לשעות הפעילות של העסק.

5. גביית כספים מידית! זהו אחד היתרונות המשמעותיים ביותר, מאחר וכל בעל עסק יודע כי שלב הגבייה נחשב לשלב המאתגר ביותר בתהליך המכירה. בחלק מהמקרים התשלום עבור השירות או המוצר אינו מידי, אלא רק בתאריך עתידי. הדבר עלול להוביל לבעיות בתזרים המזומנים של העסק שלכם וכמובן לבזבז זמן ומשאבים ברדיפה אחר הלקוחות. אך באמצעות דפי מכירה תהפכו את תהליך התשלום למהיר, יעיל ואוטומטי. הלקוח מזין בצורה עצמאית את פרטי האשראי שלו, ובכך חוסך לכם זמן והתעסקות מיותרת. כמו כן, הוא מקבל באופן אוטומטי חשבונית אונליין ישירות למייל שלו, במקום שתצטרכו להפיק עבורו חשבונית באופן ידני.

היתרונות של דפי מכירה במקרים של שיחת טלפון ולא סליקה ישירה

רבים עלולים לחשוב שאין שום יתרון לדף המכירה, במידה והוא מפנה ליצירת קשר עם נציג שירות ומכירה.

אך חשוב להבין כי עצם העובדה שהגולש הסכים להשאיר את הפרטים האישיים שלו לצורך יצירת קשר עתידית, זוהי מכירה בפני עצמה. דף המכירה חוסך לכם זמן מיותר על שיחות מכירה מתישות ומונוטוניות, מאחר והוא מהווה חלק חשוב ומרכזי בתהליך המכירה.

דף המכירה מונע את הצורך לשלוח סיכום שיחה ללקוח, מאחר וכל הפרטים הרלוונטיים כבר מצוינים בדף עצמו בצורה ברורה ועניינית. הוא מקצר משמעותית את שיחת המכירה ומונע את הצורך לחזור שוב ושוב על אותם הפרטים הטכניים.

מדובר על יתרון משמעותי, גם אם דף המכירה שלכם אינו מוביל לרכישה מיידית אונליין!

הייחודיות של דפי מכירה

חשוב לזכור כי דפי מכירה אמורים להיות ארוכים יחסית, מאחר והם נועדו להעביר את הגולשים מסע שלם.

באמצעות הקפדה על תוכן ענייני ועיצוב מותאם אישית, תוכלו להבטיח שדף המכירה שלכם יבטיח לגולשים מסע מקיף בנבכי המוצר או השירות שלכם. גולש שאינו מתעניין בחלק מסוים מהתוכן יוכל לדלג עליו לתוכן שרלוונטי עבורו, באמצעות חלוקת הטקסט לפסקאות קצרות וענייניות. מי שיעדיף לקבל את המידע בצורת סרטון וידאו, יוכל לוותר לחלוטין על הטקסט ולהסתפק במידע המקוצר המופיע בסרטון.

המטרה של דף המכירה היא להמיר את הגולשים ללקוחות, באמצעות מתן כל הפרטים הרלוונטיים לגבי המוצר או השירות שלכם. הדף מעביר תחושה של אמינות, מאחר והוא מספק מידע מפורט וענייני ומונע תחושה של "חתול בשק". רוב הגולשים שיתעניינו במוצר או בשירות שלכם יקפידו לקרוא את כל הטקסט, על מנת להבין את כל הנתונים הרלוונטיים.

בניית דפי מכירה – למה דווקא איתנו בכלל?

אנו מתמחים בבניית דפי מכירה ונשמח להתאים את דף המכירה המתאים ביותר לעסק שלכם.

דפי המכירה שלנו מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר ומכילים טקסט מפורט וברור, המציג את כל המידע המקיף והרלוונטי ביותר לגבי השירות או המוצר שלכם. דף המכירה שלנו יסביר לגולשים לגבי המוצר או השירות שלכם, ידגיש את היתרונות שלו וכמובן יסביר כיצד הוא פועל בשטח. אנו שמים דגש על הצורך של הגולשים ומציגים את המוצר או השירות בתור הפתרון האידיאלי ביותר עבור הבעיות או הקשיים שלהם.

הדף יציג את התועלת שהמוצר או השירות שלכם יוכל לספק לגולשים ואת שיטת העבודה שלו. הוא יספק מענה לכל ההתלבטויות ויעניק מידע עדכני לגבי המחירים, לצד המלצות מלקוחות קודמים. כמובן שהדף שלנו יכיל מענה לשאלות נפוצות והוא יסתיים בהנעה לפעולה, שתחזור על עצמה מספר פעמים במהלך הטקסט.

באמצעות הוותק והניסיון שצברנו לאורך השנים, נשמח ליצור עבורכם דפי מכירה יעילים ומותאמים אישית. אנו מתמחים בבניית משפכים שיווקיים, שיוכלו לתרום המון לרווחיות של העסק שלכם. דף המכירה מהווה חלק מרכזי וחשוב בכל משפך שיווקי, שיכול לתרום להיקף המכירות של העסק ולהגדלת הרווחיות שלכם.

נשמח לסייע לכם להגדיל את המחזור והרווחיות שלכם, באמצעות בניית דפי מכירה אפקטיביים.

יש לך שאלות? יש לנו תשובות!

דפי מכירה מאפשרים להגדיל את היקף המכירות ולבצע מכירות באופן אוטומטי. דפי מכירה יאפשרו לכם ליהנות ממכירות 24/7, ללא שום קשר לשעות הפעילות של העסק שלכם. זוהי דרך נפלאה להגדיל את הרווחיות שלכם, ללא שום צורך בהשקעה במוצרים חדשים, שירותים מתקדמים או הוצאות נוספות עבור קמפיינים שיווקיים.

רק חברה שמגיעה מהתחום תוכל לבנות עבורכם דפי מכירה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. לא כל אחד יוכל לבנות דף מכירה המותאם לסגנון העסק שלכם ולסוג המוצר או השירות המדובר. רק היכרות מעמיקה עם התחום תוכל לאפשר בנייה של דף מכירה, שיעביר את הגולשים מסע שלם, שבסופו הוא יהיה מוכן לבצע את הרכישה באופן מידי. הדבר נכון הן עבור מוצרים שניתנים לרכישה מידית אונליין, והן עבור שירותים או מוצרים שמצריכים שיחה עם נציג השירות והמכירה.

יש לבחור בחברה שמתמחה בתחום ומחזיקה בוותק וניסיון של שנים. חשוב להיעזר בהמלצות של לקוחות קודמים, על מנת להבין את רמת המקצועיות ורמת האפקטיביות של החברה. כדאי לבחון את דפי המכירה שהחברה בנתה, על מנת להבין האם הסטייל והסגנון שלהם מתאים לצרכי העסק שלכם. כמו כן, חשוב לוודא כי החברה מתאימה את דף המכירה לקהל היעד של העסק ולמסע המכירה הייעודי עבור קהל היעד שלכם.

משפכי ומערכי שיווק חכמים הם המפתח ליצירת יציבות וגדילה קבועה בעסק וכן, גם העסק שלך יפרוץ באמצעותם כל תקרת הכנסה שהתרגלת אליה. בניית של מערכי ומשפכי שיווק כאלו - היא המומחיות שלנו!

אנחנו כאן להגדיל את העסק שלך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך למלא פרטים כאן בטופס ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם, נכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.