בלוג > קטגוריה: שיווק אורגני ותוכן

תוכן הוא המלך? לא ב- 2023

שיתוף:
מודל SWOT

תוכן… מה זה תוכן בעצם? אלו מילים שמתחברות למשפטים שיחד, אמורים להעניק לנו אינפורמציה מסוימת. תוכן הוא המלך בתחומים כמו שיווק דיגיטלי ופרסום. בזכות כתיבת תוכן שיווקי עסקים רבים מקבלים פניות מידי יום.

ועם זאת, בשנים האחרונות הסטנדרטים עלו, כמות התוכן שקיימת ברשת היא עצומה ועולם התוכן הפך לשדה קרב שבו רק החכם שורד.

אז איך מייצרים תוכן חכם ורלוונטי שקונה את הלקוחות ומתעלה על כל יתר התוכן בשוק? והאם באמת תוכן הוא עדיין המלך?

 

כתיבת תוכן שיווקי – ולא תוכן זבל

כתיבת תוכן שיווקי היא קריטית לחשיפה ולקידום של עסקים בכל העולם. תוכן שיווקי מעודד לקוחות להכיר את העסק בצורה אורגנית וחיובית. וכמובן גם להתחבר אליו מכל הלב וגם לבחור בו על פני המתחרים.

עד לשנים האחרונות, פרסום היה תחום מאוד יקר ולכן רק החברות הגדולות בשוק היו מקפידות לפרסם תכנים על בסיס קבוע. עם זאת, בעידן הטכנולוגיה של היום המצב השתנה, וכעת ניתן לייצר ולפרסם תכנים מכל הסוגים והמינים במגוון פלטפורמות שיווק איכותיות, לרבות הרשתות החברתיות ואתר חברה ייעודי.

ועם זאת, לא כל תוכן מצליח לעבור את סף האיכות. מאחר וכיום קיימים כל כך הרבה תכנים ברשת, כמו גם חדשות מזויפות ותכני זבל, אין זה מפתיע שכיום גם הלקוחות בררניים יותר, והם לא יתפשרו על קריאה של כל תוכן שמופיע מול העיניים שלהם.

תוכן הוא המלך? לא ב- 2023

 

מגדירים תוכן שיווקי איכותי

שיווק דיגיטלי עם תוכן שיווקי איכותי מביא לתוצאות ופניות אמיתיות מצד לקוחות. מה נחשב לתוכן איכותי כיום?

  • תוכן פשוט ומובן – הימנעו מתכנים שקשה לקרוא ולהבין (עם שגיאות כתיב או תחביר שגוי). אלו תכנים שייפסלו באופן מיידי! גם על ידי הלקוחות וגם על ידי הסטנדרטים של גוגל והרשתות החברתיות.

  • תוכן שתורם ערך מוסף – הוא מוכיח ללקוחות שאתם מקצוענים! וכמובן, נוטע בהם ביטחון במותג שלכם ומעודד אותם לפנות אליכם על פני אחרים.

  • תוכן קצר וקולע – נכון, גוגל אמנם אוהב תכנים רוויי מילים, אך אין הכוונה לתכנים שמלאים במידע ריק וחסר תועלת. הקפידו לכתוב רק את מה שחשוב! ואם אתם מרגישים שכתבתם אפילו משפט אחד שלא מעביר שום רגש, מידע או משמעות ללקוח – היפטרו ממנו.

 

כתיבת תוכן שיווקי איכותי הופכת את העסק שלכם למותג. היא נוטעת בלקוחות שלכם ביטחון, גורמת להם להתרשם מהמותג ומעודדת אותם לפנות אליכם ורק אליכם כשהם זקוקים למוצרים או לשירותים שלכם. תראו ללקוחות כמה הם חשובים לכם ע״י פרסום תוכן איכותי בלבד. עשו זאת – ותהיו המלכים של המקצוע שלכם.

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: