בלוג > קטגוריה: ייעוץ שיווקי ועסקי

ייעוץ עסקי 101: חוק המיקוד

שיתוף:
ייעוץ עסקי

יזמים בתחילת דרככם?! מעולה! אתם בשלב הכי מרגש בחיים שלכם. כיזמים מתחילים, ככל הנראה יש בידכם עסק אחד לכל הפחות, ואתם רק מחכים להגיע לרגע שבו אתם פותחים את העסק הבא שלכם.

אבל רגע לפני שאתם שוכחים מכל מה שחשוב וקופצים למים, אולי כדאי לעצור לרגע ולחשוב על כל מה שחשוב, לעשות ייעוץ עסקי ולגבש תוכנית. כן, אולי מרגיש קצת פחות אינטואיטיבי לעצור כשכל מה שאתם רוצים הוא לרוץ קדימה, אבל אתם תופתעו לגלות כמה חכמים תוכלו להיות כשתלמדו ללכת.

 

למה ללכת כשכל כך רוצים לרוץ?

כי לא סתם המהירות מהשטן. חוץ מאצנים, אף אחד לא צריך לרוץ לשום מקום.

כשרצים, לא מספיקים…

  • להשקיע בעסק הקיים – לפני שאתם רצים קדימה, חשוב לראות מה קורה בשטח ולמצוא פתרונות ניהול לעסק הקיים. זכרו! זה העסק שמפרנס אתכם. אתם תוכלו להמשיך לעסק הבא רק אחרי שהעסק הראשון כבר עובד בכוחות עצמו, ויכול “להסתדר” בלעדיכם.

  • לחשוב ולתכנן – כדי להצליח בעתיד עם עסק או יוזמה חדשה, חשוב להתייעץ, לפנות אל ייעוץ עסקי ולהתחיל רק אחרי שאתם מוכנים עם תוכנית עסקית ותוכנית פעולה ברורות.

  • לקבל החלטות מושכלות – לפעמים, מבחן הזמן גורם לאנשים לגלות שמה שהם רצו היום, הוא ממש לא מה שהם רוצים מחר. לדוגמא, יכול להיות שנראה לכם מאוד הגיוני להקים עסק שני למכירת נרות, אך לאחר כחצי שנה תצחקו שחשבתם על זה בכלל. רעיונות תמיד יש, לכן תנו לכל רעיון את הזמן לשקוע בכם ובדקו אם הוא באמת הצעד הבא שלכם לפני שאתם עושים אותו פיזית.

ייעוץ עסקי 101: חוק המיקוד

 

קחו את הזמן

תמיד אומרים שהסבלנות משתלמת, ובעסקים אפשר לומר שהפתגם הזה נכון כפליים. כשלוקחים את הזמן ומשקיעים בכל עסק בפני עצמו, מפתחים עסקים צומחים שיכולים להמשיך לגדול בלעדיכם, ויכולים לעבור לטפח את העסק הבא בלב שלם ועם תוכנית מסודרת המבוססת על ייעוץ עסקי מקצועי.

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: