בלוג > קטגוריה: בניית אתרים

האם באמת חייב אתר אינטרנט לעסק שלך?

שיתוף:
בונה אתרים

התשובה הקצרה היא כן. התשובה הארוכה היא ברור שכן! נסו לחשוב על זה רגע… לפני עשר ועשרים שנים לא היה הרבה שיווק עסקים ורוב האנשים היו יוצאים מידי יום בכדי לקנות את המוצרים שלהם. הם היו מגיעים לחנות שהם מכירים, אומרים שלום למוכרת שבדרך כלל הם מכירים וקונים את מה שהם צריכים. לעיתים, יתכן והלקוחות היו מתפתים לנסות גם איזה מוצר חדש או פריט חדש שראו, ומשם ישירות לקופה.

כיום, הצרכנות השתלטה גם על מדינת ישראל ורוב האנשים כבר לא יוצאים לקנות מוצרים או לשכור שירותים. במקום, הלקוחות כותבים את מה שהם מחפשים באינטרנט, ובהתאם לתוצאות שהם מקבלים הם בוחרים מה הכי מתאים להם מתוך אינספור אתרים עסקיים בארץ ובעולם. המרחק הגיאוגרפי כבר לא משפיע על חוויית הקנייה, ולכן ללקוחות יש יד חופשית לבחור בעסק ממנו ירכשו את המוצרים, כמו גם לאתר מוצרים שמתאימים ונכונים להם בהרבה לעומת ההיצע הפיזי שעמד מולם בעבר.

אז מה קורה ברשת כיום? וכיצד אתם יכולים לעודד את הלקוחות לבחור לקנות מכם לעומת יתר המתחרים?

האם באמת חייב אתר אינטרנט לעסק שלך?

 

עסק ללא אתר הוא לא אמין

כל בונה אתרים יגיד לכם שהסיבה הראשונה להתחיל ולבנות אתר היא שלכל המתחרים שלכם כבר יש אחד.

כשאין לכם אתר, זה כמו שיש לכם עגלה בקניון לעומת חנות. עגלה היא פחות בטוחה, מעניקה ללקוחות תחושה פחות מקצועית ולא מושכת לקוחות כמו חנות מרשימה ויפה. אותו הדבר מתייחס גם לאתרים. אתם יכולים לעשות שיווק עסקים עם קמפיינים ממומנים ודפי נחיתה, והם כן מעניקים ללקוח תחושות של סקרנות ומשיכה. אבל… ברגע שהם יגלו מי אתם, הם ירצו לחקור על בית העסק שלכם ולבחון אם אתם באמת מממשים את הצרכים שלהם.

רוב הפעמים, הלקוחות ירצו לעשות זאת על ידי צפייה באתר שלכם. בונה אתרים דואג לבנות אתר שמשדר את המסרים הייחודיים של המותג שלכם, כמו גם מקצועיות וביטחון שמרגיעים את הלקוח ומבטיחים לו כי מדובר בבית עסק מהימן שלא הולך לשום מקום.

ההבנה הזו עוזרת ללקוח לבטוח בכם וגם לקנות מכם מוצרים ושירותים.

 

איך בונים אתר חברה מרשים ואיכותי?

בונה אתרים מקצועי עוזר לבנות אתרי חברה שמרשימים את הלקוחות ומביאים לתהליך שיווק עסקים אורגני איכותי, שבסופו הלקוחות גם בוטחים בכם וגם קונים מכם.

כאשר הלקוחות נחשפים למותג שלכם לראשונה. הם מתחילים לחפש מידע עליכם ברשת. כאשר הם מוצאים את אתר החברה, רובם מצפים לראות אתר מסודר עם שפה מסוימת ופניה מסוימת. ככל שתהיו יותר איכותיים, כמו גם מותאמים לסטייל של הלקוחות שלכם, כך עולים הסיכויים שהלקוחות יתאהבו בכם וגם יבחרו לקנות מכם.

שיווק עסקים חכם מצריך אתר חברה איכותי ומרשים שמעודד את הלקוחות לקנות על סמך הזדהות אישית, השריית ביטחון ומקצועיות. עבודה עם בונה אתרים מקצועי מבטיחה שעם סיום תהליך הבנייה תיהנו מאתר חברה מרשים, שמעניק לכל לקוח את התחושה כי הוא יכול לקנות מכם בביטחון, וגם לחזור ולעשות זאת שוב בעתיד.

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: