בלוג > קטגוריה: ייעוץ שיווקי ועסקי

3 פעולות פשוטות להכפלת מחזור העסק שלכם

שיתוף:
קידום עסק

העסק שלכם הוא מפעל החיים שלכם. הדרך לבטא את עצמכם ולעשות את מה שאתם אוהבים, וכמובן לעשות הרבה כסף.

ועם זאת, בכל עסק חדש או עסק שמעוניין “להתנער” ולעשות קצת שינוי לטובה למטרת קידום עסק בצורה חכמה, חשוב לערוך מספר צעדים מדודים ושיטתיים, שהמידע שלכם עוזר להגדיל את הרווחים משמעותית.  

איך מכפילים את התזרים החודשי? תופתעו לגלות שהכול מתחיל בשלוש פעולות פשוטות.

 

קידום עסק חכם מתחיל בהגדרת קהלי יעד

כל עסק מוכר ללקוחות מסוימים. מי הלקוחות שלכם?

בכדי להצליח ולעשות קידום עסק חכם ראשית חשוב להבין למי אתם מוכרים. כשמבינים מי קהלי היעד שלכם, ניתן לפתח שפה ותדמית ויזואלית שמתאימה לסטייל שלהם. תדמית טובה עוזרת ללקוחות להזדהות עם המותג ולפתח את הביטחון לקנות ממנו.

אז איך מגדירים קהלי יעד?

חשוב לנסות ולהבין מי הלקוחות שהסיכויים הכי גבוהים שיזדקקו לשירותים ולמוצרים שלכם.

אתם יכולים לסנן אותם לפי מין, גיל, מגדר, מצב משפחתי, השכלה, העדפות גלישה, מיקום גיאוגרפי ועוד. ככל שתצליחו לסנן טוב יותר, כך תוכלו לערוך שיווק דיגיטלי חכם שפונה לקהל שלכם נכונה ומעורר בהם את הרצון להכיר וגם לקנות מכם.

שיטה נוספת לסנן את קהלי היעד שלכם היא לבחון פיזית מי הלקוחות שקנו מכם עד היום. זוהי שיטה מחקרית בטוחה יותר, שכן היא מבוססת על נתונים סטטיסטיים קונקרטיים. אתם יכולים לעשות זאת על ידי יצירה של רשימות תפוצה של לקוחות כשהם קונים מכם, וביצוע ניתוח מעמיק שלהן ושל הלקוחות שמצויים בה.

3 פעולות פשוטות להכפלת מחזור העסק שלכם

 

מחקר שוק ומתחרים

קידום עסק חכם מצריך היכרות מעמיקה עם השוק שאתם פועלים בו, כמו גם עם המתחרים הנוספים שמנסים לצבור לקוחות שדומים לשלכם.

היכרות עם המתחרים עוזרת לכם ללמוד את החוזקות והחולשות שלהם, ולהשליך אותן על הסטאטוס שלכם בשוק. על ידי כך אתם יכולים לגלות את נקודות השימור והשיפור של העסק שלכם, וכיצד תוכלו לנצח את המתחרים עם אסטרטגיה שמתעלה על שלהם.

בכדי לחקור את המתחרים שלכם בצורה חכמה, כדאי ואף מומלץ לשוטט ברשת ולעבור על החנות האינטרנטית שלהם, על כתבות שנכתבו עליהם ועל העמודים העסקיים שלהם ברשתות החברתיות.  

רוב הפעמים, אתם כבר תכירו את המתחרים שלכם ותעקבו אחריהם. כעת, כל שנותר הוא לנתח את האופן שבו הם פועלים, עורכים שיווק דיגיטלי ואת הבידול שלהם. המידע הזה מביא לתהליך קידום עסק איכותי ומדוד, שלימים גם מביא לתוצאות.

 

ביסוס תוכנית שיווק אסטרטגית

בהתאם למידע שאספתם בכדי להגדיר את קהלי היעד והמתחרים שלכם, כעת ניתן לערוך שיווק דיגיטלי חכם, המבוסס על פניה אותנטית ומושכת שמעודדת אותם להחזיר תשובה.

ככל שתפנו ללקוחות בערוצים המתאימים ועם המילים הנכונות, כך גדלים הסיכויים שייבחרו בכם על פני כל המתחרים, וגם ישובו לקנות מכם כאשר הצורך במוצרים או בשירותים שלכם יעלה.

תוכנית שיווק אסטרטגית חכמה עוזרת לכם לבנות את ההצלחה שלכם לפי שלבים, כאשר כל שלב מקדם אתכם יותר אל עבר המטרה.

המטרה העיקרית בכל עסק היא כמובן להגדיל רווחים. על ידי הבנת קהלי היעד והמתחרים שלכם עד תום, כעת אתם יודעים כיצד למצב את עצמכם בשוק ביעילות בדרך ששונה מהמתחרים שלכם, כמו גם פונה ישירות לקהלי היעד הרלוונטיים אליכם.

קידום עסק בצורה חכמה מתחיל בהגדרת קהלי היעד והמתחרים שלכם. הבנה מעמיקה שלהם תסייע לכם לחדד את הפנייה שלכם תוך כדי שיווק דיגיטלי ועל ידי כך להצליח לגעת בלבבות הלקוחות ולעודד אותם לקנות מכם. על ידי היכרות עם החוזקות והחולשות של המתחרים, תוכלו להבין מה כדאי לשמר ולשפר בעסק שלכם באופן אישי, ותוכלו ללמוד מהטעויות שלהם לפני שתעשו אותן בעצמכם.

בהתאם למידע שגרסתם, כעת אתם יכולים לבנות תוכנית שיווקית חכמה מבחינה כלכלית, כמו גם מביאה לתהליך שיווק דיגיטלי איכותי שמעודד את הלקוחות להכיר אתכם.

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: