בלוג > קטגוריה: שיווק אורגני ותוכן

הסוד ליצירת תוכן בצורה אפקטיבית ומהירה

שיתוף:
יצירת תוכן

למה כל כך חשוב ליצור תוכן?

כתיבת תוכן שיווקי היא קריטית לעסק שלכם, כאשר יצירת תוכן איכותי מביאה לתהליכי שיווק אפקטיביים, שבתורם מובילים להגדלת המכירות.

חשוב להבין שהלקוחות שלכם זקוקים לתוכן כדי להכיר את המותג שלכם, להתאהב בו ולבחור לקנות ממנו על פני כל המתחרים.

העניין הוא שעם הזמן כמות הרעיונות היצירתיים פוחתת ונדמה שאין מה לכתוב. אחרי הכול, אתם מתמחים בתחום אחד, וגם לו יש גבולות.

אז איך מצליחים לייצר תכנים מכירתיים בכל יום בשנה?

 

יצירת תוכן דומה בתצורות מדיה שונות

חשוב לזכור שכיום קיימות אינספור דרכים לצרוך תוכן. זו הסיבה שכתיבת תוכן אינה מתייחס רק לכתיבה של מאמרים או כתבות.

יצירת תוכן למטרות שיווק העסק באינטרנט יכולה להיות גם:

  • סרטון
  • פוסט
  • ריל או סטורי
  • פודקאסט
  • תמונה הכולל אינפוגרפיקה

ועוד ועוד…

בזכות זאת, אתם יכולים ליהנות מהרעיונות הטובים ביותר שלכם, ולממש אותם במגוון צורות של יצירת תוכן מסרטון ועד למאמר. כך אתם לא רק תייצרו כמות תכנים גדולה יותר, אלא גם תגיעו לכמה שיותר לקוחות.

חלק גדול (אולי רוב) הלקוחות אוהבים לצפות בסרטונים. אך חלקם הגדול יעדיף לקרוא תוכן או ללמוד את כל המידע משרטוט ברור, קצר ולעניין. על ידי כתיבת תוכן ופרסומו בצורות שונות, אתם מאפשרים להם לקבל את האינפורמציה בצורה שנוחה להם, ומגדילים את הסיכויים שיבחרו לקנות מכם מתוך מקום של ביטחון והתרשמות לטובה.

 

שואלים את הלקוחות באופן אישי

אחרי הכול, אתם כותבים תכנים למטרות שיווק באינטרנט עבור הלקוחות. לכן, כדאי ואף מומלץ לבדוק מהם סוגי התכנים שהם אוהבים. בררו מה מעניין אותם, אלו שאלות יש להם ביחס לתחום שלכם וכיצד תוכלו לספק להם את כל התשובות, כך שיחושו בנוח לקנות מכם.

כשאתם יוצרים תוכן מותאם לרצונות ולצרכים של הלקוחות שלכם, אתם מוכיחים להם שאכפת לכם. כך גדלים את הסיכויים שהם יעדיפו לבחור בכם על פני כל המתחרים.

איך שואלים? אתם יכולים לפרסם פוסט ברשתות החברתיות או לשלוח ניוזלטר לרשימת התפוצה שלכם במייל. אם העסק הוא פיזי, ניתן לפנות אליהם באופן אישי בכל סניף של החברה שלכם.

הסוד ליצירת תוכן בצורה אפקטיבית ומהירה

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: