בלוג > קטגוריה: ייעוץ שיווקי ועסקי

זה הצעד הכי קריטי בשיווק העסק שלך

שיתוף:
זה הצעד הכי קריטי בשיווק העסק שלך

מה מטרת שיווק העסק שלך בכלל?

למה העסק שלכם קיים? נכון, כדי לעשות כסף. אבל איך הוא מייצר כסף? נכון, על ידי שיווק עסק באינטרנט. אבל למי אתם משווקים את העסק, המוצרים והשירותים שלכם? נכון! ללקוחות! הלקוחות או קהלי היעד שלכם הם הדבר הכי חשוב בעסק שלכם.

מידי יום, אתם קמים ועובדים איתם ובשבילם, כדי לספק להם את המוצרים הטובים ביותר בשוק ולעודד אותם לחזור אליכם בשנית. ייעוץ שיווקי חכם כולל מחקר בניית קהלי יעד מעמיק, שבסופו אתם יודעים בדיוק איך וכיצד לפנות אל הלקוחות שלכם.

פניה חכמה לקהלי יעד באמצעות קמפיינים ממומנים, תכנים אורגניים והצעות מפתות מגדילה מכירות, כמו גם את התזרים העסקי החודשי שלכם.

אז איך מגדירים את קהלי היעד בצורה חכמה?

 

סגמנטציית קהלי יעד

ייעוץ שיווקי שם דגש על סגמנטציה בכדי להכיר ולבנות קהלי יעד עבור החברה שלכם. סגמנטציה מתמקדת בכלל המאפיינים של האנשים שרוכשים מבית העסק שלכם יום-יום. מהמאפיינים הבסיסיים ביותר ועד למידע האישי ביותר.

העולם הטכנולוגי העניק לגורמים המקצועיים כלים רבים, שבאמצעותם ניתן להכיר את האנשים השונים שפונים לכל בית עסק: כל הקלקה, כל אתר, קבלה ואפילו כל מה שהלקוחות שלנו אומרים נאגד תחת המילים הגדולות Big data. ביג דאטה מכיל בתוכו את המידע הרב אודות כל אדם שגולש באינטרנט.

ה- Big data כולל מידע רב וקריטי אודות הלקוחות השונים: גיל, מין, שמות מלאים, תאריך לידה. ישנם גם נתונים כמו ימי נישואין, מי החברים שלהם, מה הם אוהבים לרכוש באינטרנט, באיזה אתרים הם מבקרים ומהו משך השהות בכל אתר. אנו יכולים לאסוף גם מידע על תחביבים, תחומי עניין, מקום עבודה ועוד-ועוד. המידע כה ספציפי, עד שניתן לשים לב כשלקוח בוחר לרכוש מוצר ונוטש באמצע התהליך!

חשיבות הסגמנטציה לשיווק העסק

המידע שמתקבל מתהליך הסגמנטציה שווה לזהב המידע הופך את הלקוחות ליותר ממספר או קבלה. הם אנשים בפני עצמם בעלי שאיפות, רצונות, רעב וטעם צרכני משל עצמם. ככל ששיווק העסק שלך באינטרנט יתמקד בלהכיר את הלקוחות דרך תהליך ייעוץ שיווקי מעמיק, כך יהיה לך פשוט יותר ללמוד מהן הדרכים הנכונות לרגש אותם, לעורר בהם רצון ולהניע אותם לרכישה.

המידע הרב שמספק ה- Big data מאפשר לחברות השיווק לבצע את תהליך הסגמנטציה. עיבוד המידע וניתוח שלו, במטרה להביא למסקנות ומאפיינים מהותיים המאפשרים לגורמים המקצועיים לעשות הפרדה בין הקהלים השונים בשוק. ההפרדה הזו מייחדת אותם לפי התכונות המשותפות להם.

בזכות התהליך הייעוץ השיווקי, ניתן להכיר מספר סוגים של קהלי יעד שרלוונטיים לשיווק העסק. על ידי היכרות מעמיקה, שיווק העסק באינטרנט הופך יעיל יותר ומחדד את הפניה ללקוחות. ככל שהפניה אישית ורלוונטית יותר, כך יגדלו הסיכויים שיקנו מכם ולא מהמתחרים.

בזכות שיווק מותאם לקהלי היעד ניתן לפרסם בצורה חכמה שלבטח תמשוך את העין של הקהלים.

בזכות התוכן האיכותי והמותאם הלקוח המצוי מרגיש בטוח, כי העסק שומע אותו, מבין אותו. כל הלקוח ירגיש שכדאי לו לקנות מהעסק. התחושה שבית העסק מכיר אותו במידה מסוימת היא גם באמת נכונה. הרי בזכות המידע הרב שאספתם תוך כדי ייעוץ שיווקי מעמיק אתם יודעים יותר על הלקוחות שלכם, לפעמים גם הרבה יותר ממה שהם יודעים על עצמם. אתם בין היתר למדתם איך “לקנות” אותם ולגרום להם לקנות דווקא אתכם וממכם.

זה הצעד הכי קריטי בשיווק העסק שלך

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: