בלוג > קטגוריה: פרסום ממומן, קידום אתרים אורגני

קידום עסקים קטנים בגוגל – קידום אורגני או ממומן?

שיתוף:
קידום עסקים קטנים אורגני או ממומן

קידום עסקים קטנים חכם מסייע להרבה לקוחות פוטנציאלים להיחשף למוצר או לשירות אותם העסק מציע, ואף יכול לתרום לחיזוק האמינות בעסק.

קידום עסקים קטנים הוא שונה מהותית מקידום חברה גדולה ומבוססת, מאחר והוא שם דגש על מקסימום המרה במינימום השקעה כספית, ותוך התמקדות במספר ספציפי של ערוצים שיווקיים.

כאשר מדובר בעסק קטן, חשוב מאוד לפתח אסטרטגיה מדוקדקת המותאמת לכל עסק באופן אישי בהתאם לקהלי היעד, המתחרים והתקציב שיש לו להציע,  במטרה להפיק את הרווח המרבי בכל רבעון מחדש.

ההבדל המהותי ביותר עליו צריך לשים דגש מחשבתי – הוא להשקיע במהלכים שיווקיים ממוקדי הכנסה ורווחיות, מהם העסק יוכל להניע בהמשך הדרך מהלכים נוספים באמצעות השקעות חכמות. אצלנו, קוראים לשיטה הזו ״Inside-Out” – קודם מכניסים, אח״כ משקיעים ומתרחבים.

קידום עסקים קטנים בגוגל – קידום אורגני או ממומן?

 

קידום עסקים קטנים בגוגל – אורגני או ממומן?

פייסבוק, אינסטגרם וגוגל הן הזירות הדיגיטלית הנוחות והמומלצות ביותר עבור עסקים קטנים שרוצים לשווק את עצמם ביעילות. עלות החשיפה בהן זולה, כמות הגולשים בהן רה והתוצאות בהן יכולות להיות מדהימות לעסקים קטנים בתחילת דרכם, בעבודה נכונה כמובן.

פרסום בגוגל לדוגמה, מתבצע באמצעות קידום אורגני וקידום ממומן. הגורמים שקובעים האם כדאי לכם לקדם את בית העסק בשיטה אחת או בשתי השיטות, הם גודל התקציב שאתם מוכנים להשקיע בתהליך הקידום והמטרות שאתם מעוניינים להפיק מתהליך הפרסום עצמו. לרוב העסקים, נמליץ להתחיל מקידום ממומן בעיקר כדי להביא תוצאות מהירות – ולאחר מכן להתרחב ולשים דגש על הקידום האורגני (Inside-Out, זוכרים?

חשוב לזכור תמיד שקידום אורגני צריך להיות בראש מעייני העסק לטווח הארוך, מכיוון שקידום ממומן אמנם מעניק לבית העסק לידים במהירות, אך הרבה פעמים מדובר בלידים פחות איכותיים לעומת קידום אורגני, שכן הם נחשפו לפחות מהתכנים שלנו והם פחות ״חמים״. אף יש לציין שתהליך קידום ממומן עשוי “לנדנד” ללקוחות בטווח הארוך, בעיקר אם הוא לא מתוכנן נכון ולא מתחדש בצורה מספקת וכתוצאה מכך לפגוע באהדה שפיתחו לבית העסק.

לעומת זאת, קידום עסקים קטנים באופן אורגני מביא לפיתוח של מותג מקצועי שתופס את העין, ומעודד את הלקוחות לבטוח בו ולבחור בו פעם אחר פעם, על פני כל המתחרים.

כמובן שרכישת אמון מצריכה זמן והתמדה, ולכן חשוב לציין שקידום אורגני מביא לתוצאות איכותיות לאחר מינימום של חצי שנה בלבד.

כאשר מדובר בקידום עסקים קטנים, בשלב הראשוני חשוב להגדיר את יעדי הקמפיין, להבין מהי הציפייה שלנו מהקמפיין כדי שנוכל לבחור בשיטה המתאימה ביותר ולהחזיר את ההשקעה.

קידום עסקים קטנים מצריך פיתוח של אסטרטגיה חכמה למיצוי מקסימום פניות במינימום תקציב. ניתן לבצע את תהליך הקידום באמצעות קידום אורגני או ממומן, כאשר לכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה. ההמלצה הרווחת היא לאתר את השילוב הנכון בין שתי השיטות, בכדי להביא לתהליך קידום הוליסטי שממצא את המיטב בכל ערוץ דיגיטלי.

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: