בלוג > קטגוריה: שיווק אורגני ותוכן

טיפים לכתיבת כותרות שיעצרו 80% מהאנשים

שיתוף:
טיפים לכתיבת כותרות מושכות

כנראה כבר קראתם לא מעט טיפים לכתיבת כותרות, אז מה כבר יהיה שונה? חשוב להבין, עוד לפני המשך הקריאה, שאני מאמין שכתיבת תוכן שיווקי היא אומנות. כיום אנשים רבים משתמשים באומנות הזו במטרה לקדם את העסק שלהם. כתוצאה מכך, כל הרשת מפוצצת באינספור תכנים למטרות שיווק דיגיטלי כאשר חלק תופסים את העין ומסקרנים לקוחות, בעוד שאחרים פשוט נותרים מדשדשים מאחור.

איך כותבים כותרות מושכות? איך מייצרים תוכן שיווקי איכותי שמביא לתהליכי שיווק ממומן ושיווק אורגני עם אחוזי המרה גבוהים? הנה 3 טיפים לכתיבת כותרות מושכות ואפקטיביות שיגרמו 80% מהאנשים לעצור ולקרוא?

3 טיפים לכתיבת כותרות מושכות ואפקטיביות

משתמשים במספרים

מספרים הם חלק חשוב מהחיים שלנו, כמו גם מתהליכי כתיבת תוכן שיווקי איכותי שמביאים לתוצאות. בסופו של יום מספרים מסובבים את העולם, ולכן אין זה מפתיע שכשלקוחות שמים לב אליהם בתכנים שלכם, העיניים שלהם ננעלות על התכנים הללו.

אחרי הכול, כאשר כותרת של כתבה או פוסט כוללת מספרים, היא בדרך כלל מספרת בדיוק מה הלקוח עומד לקרוא ואיזה מידע הוא מקבל. על ידי כך, הלקוח מרגיש שהוא מקבל יתרונות ודאיים אם יבחר לקרוא את התוכן, והעובדה הזו מעודדת אותו לקרוא את המאמר לאורכו ולרוחבו.

כמו שניתן לראות, גם בכותרת המאמר הזה יישמתי את הטיפ הנ״ל. והוא גם עבד, הנה אתם פה קוראים את המאמר!

אגב, בכל אתר חדשות, כמו Ynet למשל, משתמשים במספרים כמעט בכל כותרת.

שואלים שאלות

כתיבת תוכן שיווקי עם שאלות היא מצוינת. מאחר והמטרה הראשונה של כל תהליך של שיווק דיגיטלי היא לעודד את הלקוח לפתח סקרנות ורצון לגלות עוד, וזה בדיוק מה ששאלות עושות.

כאשר שואלים אתכם שאלה, אתם רוצים לגלות מה התשובה. בעולם האינטרנט של היום, הסיכויים גבוהים שאם לא תדעו את התשובה תחפשו אותה.  

כאשר אתם מתחילים כתיבת תוכן שיווקי בשאלה, אתם מעוררים בלקוחות את הסקרנות לגלות את התשובה לשאלה הזו. כתוצאה מכך, הם לכל הפחות ירפרפו על המאמר או הפוסט שלכם. אם התשובה תהיה טובה ויצירתית מספיק – הם גם יתרשמו מכם לטובה.

לימים, לקוחות שאוהבים את התכנים שלכם גם ירצו להכיר ולקנות מכם, לכן חשוב לסקרן אותם בכל יום מחדש עם שאלות רלוונטיות שבאמת יכולות לעניין אותם. הקפידו לאפיין את קהלי היעד שלכם היטב, בכדי לאתר את השאלות שיכולות לפתות אותם לקרוא ולהתלהב מהמותג שלכם.

מסבירים היטב

אין מעצבן יותר מלגלוש באתר ולקרוא כתבה “עם חורים”. כלומר, כתבה שפשוט לא מפרטת את כל המידע שהלקוחות צריכים כדי לקבל החלטה מושכלת.

הכתבה יכולה להיות על החברה שלכם או על מוצר שאתם מוכרים, לדוגמא. אם אין מספיק מידע על העסק, הלקוחות לא יוכלו לפתח אמון וביטחון במותג. כתוצאה מכך, הם גם (כנראה) לא יבצעו רכישות. לקוחות זקוקים לכמה שיותר מידע על המוצר שלך. במיוחד כשמדובר במוצר שהם רואים רק דרך מסך, כדי להחליט אם הוא אכן מתאים לצרכים שלהם.

כתיבת תוכן שיווקי אינפורמטיבי שמפרט ללקוחות את כל המידע לו הם זקוקים, מסייע להעלות להם חיוך על הפנים ולנוע במשפך שיווק דיגיטלי חכם, שסופו ברכישה של המוצרים והשירותים שלכם.

כמובן שאין צורך לפרט עד אין קץ, אבל המידע הקריטי חייב להופיע בצורה מסודרת ושיווקית.

 

טיפים לכתיבת כותרות: שלב היישום

זה ממש לא נגמר כאן. אמנם קיבלתם במאמר הזה אחלה טיפים לכתיבת כותרות, אבל בפועל? הכי הכי חשוב – זה להתאמן! ככל שתכתבו יותר כותרות, כך תייצרו תכנים כיפיים, אינפורמטיביים ומכירתיים יותר.

אם לא תעשו זאת, הטיפים יברחו לכם מהראש ברגע שתסגרו את המאמר הזה. אז קדימה, צאו להתאמן – ועכשיו!

טיפים לכתיבת כותרות שיעצרו 80% מהאנשים

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: