בלוג > קטגוריה: נכסים שיווקיים

כל היתרונות של גוגל לעסק שלי

שיתוף:
גוגל לעסק שלי

הפיצ׳ר גוגל לעסק שלי מעניק לבעלי עסקים אפשרות נוחה למצות את כל מה שלפלטפורמה של גוגל יש להציע לטובת העסק שלהם, על ידי הקמה של פרופיל לבית העסק בגוגל. כנגזרת מכך, כל בעל עסק יכול להגדיל את החשיפה שהעסק שלו מקבל ברשת במספר דרכים.

לדוגמא, באמצעות הפיצ׳ר ניתן  לפרסם את הכתובת של העסק במפות של גוגל, כך בעצם אנשים יוכלו לאתר אותו בקלות.

כאשר הכתובת של העסק שלכם מופיעה במפות של גוגל ניתן לאתר אותו, לנווט אליו בקלות וליהנות מיתרונות נוספים כמו העלאת תמונות אווירה ואיכות על ידכם ועל ידי הלקוחות, סיפוק מידע אודות בית העסק ואף דרכים ליצירת קשר בקליק.

בזכות זאת, השירות מסייע ללקוחות להכיר את בית העסק בקלות, להתרשם ממנו לטובה וגם לבחור בו על פני מתחרים בשוק.  

 

פרסום אורגני חינמי

שירותי גוגל לעסק שלי מאפשרים לכם לפרסם את בית העסק ללא תשלום, ועל ידי כך לקדם את העסק באופן אורגני ביעילות.

הפרופילים בגוגל לעסקים מעניקים ללקוחות את היכולת לתייג את בית העסק שלכם בתמונות ולכתוב עליו תגובות. על ידי כך, לא רק שלקוחות יוצרים אינטראקציה עם בית העסק, אלא גם שהוא מקבל פרסום ישיר ואיכותי ללא שום מאמץ מצדכם.

כל היתרונות של גוגל לעסק שלי

 

מספקים לגולשים מידע נרחב על בית העסק

כאשר אתם בוחרים לעשות שימוש בפיצ׳ר של גוגל לעסק שלי, אתם בעצם יוצרים פרופיל לעסק שמאפשר לגולשים לקרוא תגובות על בית העסק, לראות תמונות של המקום ולקרוא אודותיו.

ככל שגולשים שמחפשים בגוגל מוצאים יותר מידע על העסק שלכם, כך גדלים הסיכויים שהם יקבלו החלטה לצרוך את השירות או לקנות את המוצר (או המוצרים) שיש לכם להציע.

עם זאת, יש לציין שמידע שלילי עשוי להביא לרושם שלילי שיהיה מאתגר מאוד לתקן, לכן יש להקפיד לתחזק את הפרופיל ולעדכן מידע חדש, להגיב לתגובות שליליות בעמוד על בסיס קבוע באופן אובייקטיבי – ובעיקר ללמוד מהן.  

כדי לפתוח פרופיל בגוגל לעסק שלי, לחצו כאן!

 

שיווק נכון עם משרד פרסום מקצועי

שיווק באינטרנט טומן בחובו רבדים רבים מעבר לפרופיל גוגל לעסק שלי, שהוא נדבך אחד מיני רבים על מנת לקדם את העסק.

לכן אם אתם רוצים להקפיד על ניהול מערך שיווקי מקצועי ואיכותי, הכרחי לפתח אסטרטגיה חכמה ומבוססת ולעבוד יחד עם חברה  המתמחה בשיווק, ויכולה ללוות אתכם בתהליך חודש אחר חודש.

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: