בלוג > קטגוריה: נכסים שיווקיים, שיווק אורגני ותוכן

שיווק אורגני 101: תפתחו נכסים אורגניים בעסק שלכם

שיתוף:
שיווק אורגני

אז העסק שלכם מפרסם פרסומות וקמפיינים ממומנים כל היום: אתם מככבים ברשת המדיה של גוגל, מפרסמים קמפיינים בכל הרשתות החברתיות והפרסומת שלכם מופיעה ראשונה כשלקוחות מחפשים מוצר או שירות שאתם מציעים.

אבל רגע… מה עם כל התוכן האורגני? אחרי הכול, פרסומות יכולות לקחת אתכם עד לנקודה מסוימת, אבל רוב הפעמים הפניות שמגיעות מהן הן קרות יותר, חשדניות ולא בהכרח יביאו לסגירת מכירה.

שיווק אורגני מטרתו לנטוע בלקוחות תחושות של מקצועיות וביטחון, שעוזרות להם לפתח אמון בבית העסק, ללמוד לראות אותו כמותג ובסופו של יום גם לפנות אליכם כשהם כבר מוכנים לקנות.

כאשר יש מערך שיווק אורגני איכותי ומסודר, כל לקוח שמגיע אליכם מפרסום ממומן או שיווק אורגני תמיד יוכל לראות את כל העבודה האורגנית שעשיתם: הפוסטים, המאמרים, השפה וההתנהלות השקופה שפשוט קונים את הלקוחות.

התנהלות שכזו לא רק תביא לקוחות ישירות אליכם כתוצאה מתהליך שיווק אורגני איכותי, אלא גם תסייע ללקוחות שמגיעים מפרסומות ממומנות לפתח אמון במותג שלכם, ולבחור בכם על פני כל המתחרים.

שיווק אורגני 101: תפתחו נכסים אורגניים בעסק שלכם

 

מהו שיווק אורגני בעצם?

שיווק אורגני היא שיטת השיווק הטובה ביותר כיום. המטרה שלה היא לייצר פניות אורגניות, טבעיות וחמות, שמגיעות ישירות אל בית העסק שלכם ומביאות לרכישות במהרה.

שיווק אורגני מתחלק למספר פלטפורמות:

 

שיווק אורגני בגוגל

שיווק אורגני בגוגל מתבסס על מחקרי ביטויים ומילות מפתח, יצירה של מאמרים ותכנים ופרסומם בבלוג של אתר החברה, כמו גם באתרי חדשות ומגזינים שרלוונטיים לקהלי היעד שלכם.

מחקר מילים וביטויי מפתח הוא קריטי. ככל שהמחקר טוב יותר, כך תופיעו גבוה יותר בעמוד הראשון של גוגל באופן אורגני, בהתאם לחיפושים של הלקוחות שלכם. כשאתם מופיעים ראשונים בצורה טבעית ולא על ידי פרסומת, הלקוחות שמים לב לכך ומעריכים את המותג שלכם יותר.   

כשהלקוחות נכנסים אל האתר שלכם, הם מצפים לקרוא כתבות שיתרמו להם מידע על הנושא בו אתם מתמחים. ככל שהכתבות איכותיות, אינפורמטיביות ומושכות יותר, כך גדלים הסיכויים שהלקוחות יעריכו אתכם על האינפורמציה שתרמתם ועל המקצועיות שלכם. תחושות אלו מניעות את הלקוחות לעשות פעולה חיובית שלרוב היא בירור נוסף על בית העסק ומה שהוא מציע או ביצוע של רכישה ישירה של מוצרים ושירותים דרך אתר החברה או על ידי פניה ישירה אל בית העסק.

 

שיווק אורגני ברשתות החברתיות

שיווק אורגני ברשתות החברתיות ולרבות פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, טיקטוק ויוטיוב הוא חשוב לעסק כי הוא חשוב ללקוחות שלכם.

מידי יום, כל הלקוחות שלכם מבלים שעות שלמות ברשתות החברתיות. אם תצליחו לאפיין איפה קהלי היעד הספציפיים שלכם מבלים את הזמן שלהם, תוכלו לייצר עולם של תכנים שיעזור להם להכיר את בית העסק טוב יותר, להתחבר אליו באופן אישי ולימים גם לקנות ממנו כאשר הצורך במוצרים או בשירותים שהוא מציע מתעוררים.

פרסום של פוסטים, סטוריז, סרטונים והצעות מפתות מעודדים את הלקוחות להכיר את בית העסק ולראות בו כאישיות. כאשר התכנים מעניינים, הלקוחות גם יאהבו לבקר בעמוד שלכם ולהתעדכן בתכנים רלוונטיים.

שיווק אורגני חכם ברשתות החברתיות מוכיח ללקוחות שלכם כי מדובר במותג אמין ואיכותי שמתמחה בתחומו. כתוצאה מכך, הם מרגישים בנוח ואפילו מתרגשים לפנות דווקא אליכם עם הצרכים שלהם, ואף לשתף תכנים שלכם ולספר עליכם ללקוחות פוטנציאליים.

שיווק אורגני היא שיטת הקידום הטובה ביותר כיום, כאשר קידום ממומן אמור להשלים אותה בלבד. שילוב נכון של שתי השיטות מגדיל משמעותית את אחוזי ההמרה והמכירות.

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: