קידום ממומן ברשתות החברתיות מומלץ מאוד לעסקים קטנים כגדולים, ומסייע להגדיל את החשיפה של בית העסק בפני לקוחות רלוונטיים, כך שיזכרו אותו וילמדו לראות בו כמותג, כמו כל יתר המותגים בשוק (ואף מעליהם, כמובן).

קידום ממומן אף מעודד ומניע לקוחות רלוונטיים להתעניין בבית העסק, בשירותים ובמוצרים שהוא מספק, ואף לרכוש אותם במידה והם נכונים לו.

קידום ממומן איכותי הוא כזה שמופיע בעיקר בפני קהלי יעד רלוונטיים – לאחר שהבנתם וגיליתם מי הם באמצעות מחקר מעמיק, כלומר, לקוחות שהשירותים והמוצרים שבית העסק מציע רלוונטיים עבורו, והסיכויים גבוהים שייבחר לרכוש אותם. מטרתו של קידום ממומן היא להגיע אל אותם קהלים לפני כל המתחרים בשוק (או עם הצעה אטרקטיבית יותר מהם), כך שיפתחו אמון במותג הספציפי שלכם וכתוצאה מכך גם יבחרו לרכוש ממנו. 

מהו קידום ממומן ברשתות החברתיות?

קידום ממומן ברשתות החברתיות מתייחס ליצירה של קמפיינים ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, טוויטר, יו-טיוב, פינטרסט ועוד. 

רוב הפעמים, קידום ממומן ברשתות החברתיות מתבסס על פרסום של תמונה או סרטון בשילוב עם טקסט שתופס את העין, כאשר לצד הפרסום תופיע המילה “sponsored”, המעידה כי מדובר בתוכן פרסומי. 

איך זה עובד?

קידום ממומן ברשתות החברתיות תלוי בשני משתנים עיקריים:

מומלץ להקים מספר קמפיינים, לבחון בפני כמה אנשים הם הופיעו ולכמה מכירות הובילו בפועל. הקמפיינים שהובילו לתוצאות הטובות ביותר, הם אלו שכדאי ללמוד ולשחזר.

קידום ממומן ברשתות החברתיות מסייע לבית העסק להיחשף בפני הרבה יותר אנשים, ועל ידי כך להעניק לו תדמית של מותג. קידום ממומן תלוי בתקציב ובטרגוט נכון של קהלי היעד. איזון נכון בין השניים מביא למקסימום המרות במינימום תקציב. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.