בלוג > קטגוריה: פרסום ממומן

למה קידום ממומן משתלם ולמי?

שיתוף:
למה קידום ממומן

קידום ממומן או PPC הוא תהליך קידום שמתבסס על תקציב חודשי שבעל העסק משלם לרשת דיגיטלית, לרבות גוגל, פייסבוק, אינסטגרם ועוד. 

בעוד ששיטת הקידום משתנה מרשת לרשת, התשלום מביא לכך שפרסומים של החברה מופיעים במיקומים אסטרטגיים, ובפני לקוחות רלוונטיים ברשת הספציפית. כל לקוח פוטנציאלי שלוחץ על הפרסומת או נחשף אליה (שיטת החיוב תלויה ברשת הפרסום), מביא לחיוב של בעל העסק בעבור הפנייה. 

הרשתות השונות מסייעות לצמצם את קהל היעד המתאים לבית העסק, בכדי לפרסם את הפרסומות שיכולות להופיע כפוסטים, תוצאות חיפוש בדפדפן ופרסומות באנר בפני הלקוחות המתאימים, ועל ידי כך להגדיל את הסיכויים להביא לפניות שמובילות גם להמרות – ולמכירות, כמובן. 

 

למה כדאי לכם לעשות PPC עוד היום?

קידום ממומן מעניק לכם שליטה מלאה על התקציב שלכם, הטרגוט של קהל היעד והמיקום של המודעות. קמפיינים מתמשכים של קידום ממומן שעוברים אופטימיזציה לעיתים קרובות, לרוב מובילים גם ללידים איכותיים וגם להמרות. 

בנוסף, בניגוד לקידום אורגני, קידום ממומן מאפשר לכם להופיע באור הזרקורים הדיגיטלי מהרגע שבו אתם לוחצים על כפתור ה”פרסם”. למה לחכות חודשים, כשאתם יכולים להתחיל ולקבל פניות רלוונטיות עוד היום?! 

כן, קידום אורגני הוא חלק חיוני מתהליך קידום אתרים איכותי, ואף מעניק לכל חברה תדמית של מותג אמין ומקצועי בטווח הארוך. עם זאת, אין זו סיבה להמתין חודשים ללידים חמים. אם אתם מחפשים תוצאות מיידיות, PPC הוא בהחלט המפתח.

למי קידום ממומן מתאים?

קידום ממומן היא שיטת פרסום מעולה, אך לא כל עסק יכול למצות את המיטב משיטת קידום זו. חשוב להבין שקידום ממומן מטרתו לעורר בלקוחות פוטנציאליים אימפולסיביות והתרגשות, שאמורים להניע אותם להתעניינות ראשונית או אפילו לבצע רכישה מהירה ומספקת או להשאיר פרטים לשירות שהם מחפשים. פרסום ממומן מופיע לו “לפתע” בעודם גולשים ברשתות השונות ומטרתו לתפוס ולעניין אותם.

בעוד שחלק מהשווקים תחרותיים מאוד, אחרים פשוט לא מפיקים לידים איכותיים מפרסומות, וחייבים להיעזר בשיטת קידום אורגני בכדי לנטוע אמון בלקוחותיהם, ולהניע אותם לפנות אליהם ממקום של אמון וביטחון.

 

 

 

 

בעקבות זאת, קידום ממומן מומלץ בעיקר לחברות מתחומים כמו מסעדנות, חברות המוכרות מוצרים ברשת ובחנויות נבחרות, בנוסף לספקי ונותני שירותים בתחומי המחשוב, הנדל”ן, ההדברה, הניקיון, האסתטיקה, הביגוד והאופנה, מרצים ומעבירי סדנאות, קורסים ולימודים דיגיטליים או אקדמאיים, מוכרי מוצרים דיגיטלים, בעלי חנויות איקומרס, מאמנים/קואוצ׳רים למיניהם ועוד. 

קידום ממומן או PPC מסייע לעסקים רבים ליהנות מפניות רבות על בסיס יומי ומיידי. קידום אתרים איכותי משלב ביעילות בין קידום ממומן אל קידום אורגני בדיגיטל, מה שבטווח הארוך יוביל את העסק לתוצאות מרשימות ואיכותיות.  

למה קידום ממומן משתלם ולמי?

אז מה היה לנו?
אנחנו כאן בשבילך

אז אם הגיע הזמן שלך להרים הילוך ולהיכנס למשחק של הגדולים, אנחנו נעזור לך לעשות את זה נכון.

אני מזמין אותך ללחוץ כאן למטה, ליצור איתנו קשר כדי שנכיר יותר לעומק ונבין מהם מהלכי השיווק הכי נכונים לעסק שלך - ואיך אנחנו יכולים לעזור לך להוציא אותם לפועל בהצלחה.

יוסף וענונו - Yazame

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: