בלוג > קטגוריה: פרסום ממומן

קידום עסקים קטנים בדיגיטל – איך זה עובד?

שיתוף:
שיתוף:

קידום עסקים קטנים בדיגיטל – איך זה עובד?

קידום עסקים קטנים הוא קריטי, מאחר ועסק קטן הוא עסק שרבים עדיין לא מכירים. במקביל לעובדה שתקציבי השיווק והפרסום שלו דלים יותר לעומק עסקים בינוניים וגדולים. ככל שתגדל חשיפת בית העסק בפלטפורמות הדיגיטליות השונות, כך יותר לקוחות פוטנציאליים יראו בו כמותג. בנוסף, הסיכוי גדל שהם יזכרו אותו ויבחרו לרכוש ממנו כשהצורך במוצר או השירות המוצע מתעורר.

קידום עסקים קטנים ראשיתו בבניית תשתית חכמה. התשתית תסייע ללמוד מה המטרות שבית העסק מעוניין להשיג בתהליך הקידום. לאחר הגדרת המטרות, ניתן לפתח אסטרטגיה התאפשר לממש אותן.

מה המטרה של קידום עסקים בדיגיטל עבורכם?

כל תהליך של שיווק דיגיטלי ראשיתו בקביעת המטרות שאתם רוצים להפיק מהתהליך. האם השאיפה היא להגדיל את החשיפה לבית העסק? להציע בפני כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים הצעה מפתה? או אולי לקבל הרבה יותר פניות ופרטים של לקוחות פוטנציאליים? למטרת ליצירת רשימת תפוצה, או שיחות מכירה טלפוניות? 

ביסוס של מטרות ספציפיות שניתן לאמוד את אחוזי ההצלחה שלהן בצורה מספרית, תאפשר לבנות אסטרטגיה חכמה ויציבה. אסטרטגיה שגם תביא למימוש המטרות האלו בטווח הארוך.

בונים נוכחות דיגיטלית

בכדי לבנות נוכחות דיגיטלית שתאפשר לקהלי יעד להכיר אתכם, חשוב להבין היכן רובם גולשים. אם ניתחתם את קהלי היעד כראוי, אתם חייבים לדעת מה הם מצפים מבית העסק שלכם. ככל שתהליך השיווק יהיה מותאם להעדפות קהל היעד, גדלים הסיכויים שהתהליך יביא לרכישת אמונם. בנוסף, כך תבטיחו שהם ירכשו מבית העסק על פני כל המתחרים.

ניתן לבצע קידום עסקים קטנים במגוון אינסופי של פלטפורמות דיגיטליות: הקמת עמוד עסקי ופרסום תכנים ברשתות חברתיות, הקמה של אתר חברה או דף נחיתה, הפצת מיילים לרשימת תפוצה על בסיס קבוע, קידום בתוצאות דפדפן החיפוש, קידום ברשת המדיה של גוגל ועוד. 

מומלץ לשקול לבנות תמהיל המורכב ממספר פלטפורמות, ולאתר את הנכונות ביותר לאופי העסק ולהעדפות הגלישה של הלקוחות כאחד.

קידום עסקים קטנים בדיגיטל הוא חיוני, מאחר והוא מאפשר ללקוחות להיחשף לשירותים ולמוצרים שאתם מציעים במיקום אסטרטגי, ולהגדיל את הסיכויים שיפתחו אמון בבית העסק וילמדו לראות בו כמותג מן המניין. 

פרסום עסקים קטנים בפלטפורמות הנכונות ובהתאם לשפה ולהעדפות של קהלי היעד, מביאה למימוש של מטרות גדולות כמו הגדלת כמות המכירות החודשית או החשיפה של לקוחות לאתר החברה.

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: