בלוג > קטגוריה: שיווק אורגני ותוכן

תוכן הוא המלך? לא ב- 2023

שיתוף:
שיתוף:

תוכן הוא המלך? לא ב- 2023

תוכן… מה זה תוכן בעצם? אלו מילים שמתחברות למשפטים שיחד, אמורים להעניק לנו אינפורמציה מסוימת. תוכן הוא המלך בתחומים כמו שיווק דיגיטלי ופרסום. בזכות כתיבת תוכן שיווקי עסקים רבים מקבלים פניות מידי יום.

ועם זאת, בשנים האחרונות הסטנדרטים עלו, כמות התוכן שקיימת ברשת היא עצומה ועולם התוכן הפך לשדה קרב שבו רק החכם שורד.

אז איך מייצרים תוכן חכם ורלוונטי שקונה את הלקוחות ומתעלה על כל יתר התוכן בשוק?

כתיבת תוכן שיווקי לא תוכן זבל

כתיבת תוכן שיווקי היא קריטית לחשיפה ולקידום של עסקים בכל העולם. תוכן שיווקי מעודד לקוחות להכיר את בית העסק בצורה אורגנית וחיובית, להתחבר אליו מכל הלב וגם לבחור בו על פני המתחרים.

עד לשנים האחרונות, פרסום היה תחום מאוד יקר ולכן רק החברות הגדולות בשוק היו מקפידות לפרסם תכנים על בסיס קבוע. עם זאת, בעידן הטכנולוגיה של היום המצב השתנה, וכעת ניתן לייצר ולפרסם תכנים מכל הסוגים והמינים במגוון פלטפורמות שיווק איכותיות, לרבות הרשתות החברתיות ואתר חברה ייעודי.

ועם זאת, לא כל תוכן מצליח לעבור את סף האיכות. מאחר וכיום קיימים כל כך הרבה תכנים ברשת, כמו גם חדשות מזויפות ותכני זבל, אין זה מפתיע שכיום גם הלקוחות בררניים יותר, והם לא יתפשרו על קריאה של כל תוכן שמופיע מול העיניים שלהם.

מגדירים תוכן שיווקי איכותי

שיווק דיגיטלי עם תוכן שיווקי איכותי מביא לתוצאות ופניות אמיתיות מצד לקוחות. מה נחשב לתוכן איכותי כיום?

  • תוכן שכתוב בצורה מובנת – תכנים שקשה לקרוא או להבין עם שגיאות כתיב או תחביר לא נכון ייפסלו באופן מיידי גם על ידי הלקוחות וגם על ידי הסטנדרטים של גוגל והרשתות החברתיות.

  • תוכן שתורם ערך מוסף – מוכיח ללקוחות שאתם מקצוענים, נוטע בהם ביטחון במותג שלכם ומעודד אותם לפנות אתכם על פני אחרים.

  • תוכן קצר וקולע – נכון, גוגל אמנם אוהב תכנים רוויי מילים, אך אין הכוונה לתכנים שמלאים במידע ריק וחסר תועלת. הקפידו לכתוב רק את מה שחשוב, ואם אתם מרגישים שכתבתם אפילו משפט אחד שלא מעביר שום רגש, מידע או משמעות ללקוח – היפטרו ממנו.


כתיבת תוכן שיווקי איכותי הופכת את העסק שלכם למותג. היא נוטעת בלקוחות שלכם ביטחון, גורמת להם להתרשם מהמותג ומעודדת אותם לפנות אליכם ורק אליכם כשהם זקוקים למוצרים או לשירותים שלכם. הוכיחו ללקוחות שלכם כמה הם חשובים לכם על ידי פרסום של תוכן איכותי בלבד, ותהיו המלכים של המקצוע שלכם.

עוד מאמרים שבטוח יעניינו אותך: