בלוג > קטגוריה: שיווק

כך תגרמו ל-80% מהאנשים לעצור ולקרוא את התוכן שלכם

שיתוף:
שיתוף:

כך תגרמו ל-80% מהאנשים לעצור ולקרוא את התוכן שלכם

כתיבת תוכן שיווקי היא אומנות, אך כיום אנשים רבים משתמשים בה בכדי לקדם את העסק שלהם. כתוצאה מכך, כל הרשת מפוצצת שאינספור תכנים למטרות שיווק דיגיטלי כאשר חלק תופסים את העין ומסקרנים לקוחות, בעוד שאחרים פשוט נותרים מדשדשים מאחור.

איך מייצרים תוכן שיווקי איכותי שמביא לתהליכי שיווק ממומן ושיווק אורגני עם אחוזי המרה גבוהים?

משתמשים במספרים

מספרים הם חלק חשוב מהחיים שלנו, כמו גם מתהליכי כתיבת תוכן שיווקי איכותי שמביאים לתוצאות. בסופו של יום מספרים מסובבים את העולם, ולכן אין זה מפתיע שכשלקוחות שמים לב אליהם בתכנים שלכם, העיניים שלהם ננעלות על התכנים הללו.

אחרי הכול, כאשר כותרת של כתבה או פוסט כוללת מספרים, היא בדרך כלל מספרת בדיוק מה הלקוח עומד לקרוא ואיזה מידע הוא מקבל. על ידי כך, הלקוח מרגיש שהוא מקבל יתרונות ודאיים אם יבחר לקרוא את התוכן, והעובדה הזו מעודדת אותו לקרוא את המאמר לאורכו ולרוחבו.

שואלים שאלות

כתיבת תוכן שיווקי עם שאלות היא מצוינת, מאחר והמטרה הראשונה של כל תהליך של שיווק דיגיטלי היא לעודד את הלקוח לפתח סקרנות ורצון לגלות עוד, וזה בדיוק מה ששאלות עושות.

כאשר שואלים אתכם שאלה, אתם רוצים לדעת את התשובה. בעולם האינטרנט של היום, הסיכויים גבוהים שאם לא תדעו את התשובה תחפשו אותה.  

כאשר אתם מתחילים כתיבת תוכן שיווקי בשאלה, אתם מעוררים בלקוחות את הסקרנות לגלות את התשובה לשאלה הזו. כתוצאה מכך, הם לכל הפחות ירפרפו על המאמר או הפוסט שלכם, ואם התשובה תהיה טובה ויצירתית מספיק גם יתרשמו מכם לטובה.

לימים, לקוחות שאוהבים את התכנים שלכם גם ירצו להכיר ולקנות מכם, לכן חשוב לסקרן אותם בכל יום מחדש עם שאלות רלוונטיות שבאמת יכולות לעניין אותם. הקפידו לאפיין את קהלי היעד שלכם היטב, בכדי לאתר את השאלות שיכולות לפתות אותם לקרוא ולהתלהב מהמותג שלכם.

מסבירים היטב

אין מעצבן יותר מלגלוש באתר ולקרוא כתבה "עם חורים" כלומר, כתבה שפשוט לא מפרטת את כל המידע שהלקוחות צריכים כדי לקבל החלטה מושכלת.

הכתבה יכולה להיות על החברה שלכם או על מוצר שאתם מוכרים, לדוגמא. אם אין מספיק מידע על בית העסק, הלקוחות לא יוכלו לפתח אמון וביטחון במותג, וכתוצאה מכך לא יבצעו רכישות. באותו האופן, הם זקוקים לכמה שיותר מידע על מוצר, במיוחד מוצר שהם רואים רק דרך מסך, כדי להחליט אם הוא אכן מתאים לצרכים שלהם.

כתיבת תוכן שיווקי אינפורמטיבי שמפרט ללקוחות את כל המידע לו הם זקוקים, מסייע להעלות להם חיוך על הפנים ולנוע במשפך שיווק דיגיטלי חכם, שסופו ברכישה של המוצרים והשירותים שלכם.

כמובן שאין צורך לפרט עד אין קץ, אבל על כל המידע הקריטי להופיע בפני הלקוחות בצורה מסודרת ושיווקית.

הכי הכי חשוב – תתאמנו! ככל שתכתבו יותר, כך תייצרו תכנים כיפיים, אינפורמטיביים ומכירתיים יותר.

Related Posts